Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondol a Fidesz- KDNP...

Mit gondol a Fidesz- KDNP azokról a fiatal (20-30 év közötti) férfiakról, akik nem akarnak párkapcsolatot és családot, hanem helyette szinglik akarnak lenni?

Figyelt kérdés
(24/F szingli)

2018. okt. 20. 13:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Hogy a Fidesz-KDNP mit gondol, azt nem tudom, én (magamból is kiindulva) azt gondolom, hogy a huszonévesek jelentős részét nem foglalkoztatja a családalapítás, pár évvel később meg ugyanezeket már igen. Nincs ezzel semmi gond.
2018. okt. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Lux morulus ***** válasza:
58%

1, Lehet hogy homoszexuális?

2, Lehet hogy idióta?

3, Minek jött ez, a világra?

4, Miért nem megy ez, külföldre?

5, Mi a tököm, az a szingli?

6, Akkor most beteg, vagy nem?

7, Ez biztos libsi!

8, Ha ennek nem áll fel, akkor sem kellenek a migrik.

9, Lehet, hogy Sorosra áll föl neki?

10, Óóóó bakker! Lehet, hogy tényleg homoszexuális?

2018. okt. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én azt veszem ki a törekvéseikből, hogy azt gondolják, hogy szingliként könnyebben el tudod tartani magad, mint az akinek családja van, így szociális érzékenységi és demográfiai szempontból is célravezetőbb, ha azokat támogatja a kormány, akinek gyermekei vannak.


Most azt félretéve, hogy ezzel egyetértek-e vagy sem. Én úgy veszem észre erről van szó.

2018. okt. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
4%

Elárulok egy titkot: minden családos ember, előzőleg g

hosszabb - rövidebb ideig szingli.


Te magadnak, szingliként is, elemi érdeked, hogy gyerekek szülessenek, amennyiben nyugdíjat akarsz majd kapni ha megvénülsz

2018. okt. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

"Mit gondol a Fidesz- KDNP ..."


Ma már sajnos nem, de holnap kávé és kakálás után első dolgom lesz, hogy elmegyek és megkérdezem őket!

Mert mi mégis mi a franctól tudnánk?

2018. okt. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Biztos, hogy olyan fontos a véleménye olyanoknak, akik bort isznak és vizet prédikálnak? A család szentségéről papolnak, közben ĸսrvἀznak, egymással bսžսlnak, otthon fenyítik a családot.
2018. okt. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%

A minap szóba került a gyerek téma és hangosan mondtam a fiamnak - 20 éves lesz - hogy náluk még vagy 10 évig biztosan nem kell ilyesmivel foglalkozni, ráérnek. Ő volt kiakadva rajta, hogy az már túl sok idő. Pedig most egyáltalán nem akar még gyereket. Majd.

Én sem akartam még 20 évesen, a párom sem és alig valaki volt az ismeretségi körömben aki 20-25 évesen már ezen járatta volna az agyát. Ettől még készültünk rá, hogy igen, idővel lesz házasság gyerek, nem feltétlen ebben a sorrendben.

Nem vagyok a fidesz, fogalmam sincsen mit gondolnak, de én úgy gondolom, hogy kevés fiatal férfi akar 25-30 között gyereket. A párkapcsolat meg vagy van, vagy nincs.

Mindenki szingliként kezdi, de idővel jó sok olyan magányos, megkeseredett ember lesz idővel, aki elhitte, hogy jó szinglinek is maradni. Aztán amikor már nem lesz olyan fiatal, nem lesz minden este buli, csak a 4 fal körülötte, akkor meg már hiába jön rá, hogy tévedett.

2018. okt. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 szántóvető ***** válasza:
22%

semmit mert kevesen vannak így nem befolyásolják a választások kimenetelét.az idősebb generáció számít egészen a nyugdíjasokig.

"helyette szinglik akarnak lenni"-ez az állapot gyorsan megváltozhat tehát amúgy sincs értelme foglalkozni vele párt-vagy kormányzati szinten.

2018. okt. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt a fickót ebben a videóban:

[link]

Mindent érteni fogsz.

2018. okt. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%

"Te magadnak, szingliként is, elemi érdeked, hogy gyerekek szülessenek, amennyiben nyugdíjat akarsz majd kapni ha megvénülsz"

A nyugdíjam még r0hadt messze van, egyelőre a ti érdeketek, hogy legyen, aki szingli és fenntartja az országot helyettetek is, amíg ti játsszátok a "felvesszük a családi adókedvezményt, a járulékkedvezményt, a CSOK-ot, az ingyen iskolai kaját, ingyen tankönyvet, anyámtyúkját".

2018. okt. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!