Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj a túlóra törvény?

Miért baj a túlóra törvény?

Figyelt kérdés
GY-M-S megyében élek, sőt örülök neki, felénk így is sokan kijárnak dolgozni, minket nem érint személyesen. De közvetve érdekel minket, ha egy keleten élő sokat dolgozik akkor még több adó lesz, így még több utat fognak felújítani nálunk ,még jobban kipörgeti a GDP-ét az mindegy ,hogy milyen módon pörög, de pörögjön. Engem érdekel mennyit dolgoznak keleten, mert így még jobb lesz nekünk a nyugaton. Nemhiába errefelé Orbánt szentként tisztelik, hisz miatta élnek jólétben az emberek.

2019. febr. 12. 13:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

#9 mintha a kérdező azt mondta volna, hogy “errefelé Orbánt szentként tisztelik, hisz miatta élnek jólétben az emberek”

Ezek után ne azonosítanám vele?

2019. febr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
6%
Mondom hogy furcsa logikád , tehát ha én azt mondom, hogy szeretem a rántott húst, akkor én vagyok a rántott hús😂😂😂
2019. febr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
..."ne figyeljenek oda arra, amit mondok, egyetlen dologra figyeljenek: amit csinálok."
2019. febr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

"Semmi baj nincs a túlórával csupán csak annyi hogy nem tetszik hogy többet kell dolgozniuk."


Igen, ez normális embernek tényleg nem szokott tetszeni.

2019. febr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Nekem más a véleményem akkor én nem is vagyok ember?
2019. febr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha állandóan dolgozol rabszolga vagy.

Az jólét?

Mikor élvezed,amit megkerestél?


Ja,és ki fogja kezelni a túlórából eredő betegségeket,amikor már most is orvoshiány van?

És a túlhajszoltságból adódó balesetek miatt kit lehet majd felelősségre vonni?

2019. febr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem érzem magamat rabszolgának! Atól még hogy valaki ezt bebeszélte neked nem vagyok az.
2019. febr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
#12. inkább ne erőltesd a logikai gondolkodást, mert ez vérciki volt.
2019. febr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

#12 ha feltűnt volna, nem a fidesszel mint párttal, hanem mint támogatóinak egyikével azonosítottam a kérdezőt.

Egyébként aki épp annyit keres a munkájával, hogy a lakbért, a rezsit és az élelmiszert éppen hogy meg tudja venni, az bizony rabszolga! Pláne ha 12 óra munka kell ehhez. Tagadhatjátok, de ez az igazság!

2019. febr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!