Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miniszterelnök úr,...

Orbán miniszterelnök úr, milyen bóvli promóciókkal bombázza a népet, mint 7 személyes ótóvásárlás, csok,4-et szült nőnek nincs szja ?

Figyelt kérdés
Magyarországon a tengődéshez kell egy egyedülállónak 500 ezer nettó, 2 szülő 1 gyereknek 800 ezer nettó, 2 szülő 2 gyereknek pedig nettó 1 milla. Nem ezen kéne serénykedni, hogy ne 120 ezret keressenek az emberek, havi 400 órával, mint ilyen pofátlan bóvli dolgokat reklámozni?

2019. febr. 12. 20:37
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
88%
Ezek a szerencsétlenek tényleg azt hiszik, hogy majd itt a gyk-n buktatják meg a kormányt, ha már a hatalmas horderejű tüntetésekkel nem.sikerült nekik. Egy másik kérdést is.kitett ez a barom, ott meg holladiába hazudja magát :) azt hiszi nem bűzlik messziről a proliszag a kérdésőből
2019. febr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
A gyakorikérdések oldal 20 fidesz és 10 ellenzéki troll lakhelye. 30 ember véleményéből nem lehet közvéleményt kreálni. Nyilván a néhány bugrista orbánista képes azthinni, hogy orbán szara maga a kába kő, de ha normális ember benyomását keltve racionálisan próbál elgondolkodni egy nem teljesen szellemi fogyatékos ember akkor rájön, hogy egy gané ez a csuti törpe az összes kaka intézkedésével! Ha szerintetek nem vagyok svájcban, attól én még svájcban eszem a reggelimet tisztességesen jó keresetből:D
2019. febr. 12. 22:40
 23/49 anonim ***** válasza:
92%
Nem az a baj barátom, hogy utálod Orbánt, szíved joga, nem kell szeretni. Szerintem azzal verted ki itt sokaknál, köztük nálam is, a biztosítékot, hogy mocskos szemét módon hazudsz a számokról. Ilyen gané módon kb Gyurcsótány hazudozik.További kellemes idotoltést FegyorBandi valagában
2019. febr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
Wo arbetest du und wie kanst du sorg eine Famili habn?
2019. febr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:
I don't know why you're not writing in Hungarian you're unlucky!
2019. febr. 12. 22:52
 26/49 A kérdező kommentje:

"Nem az a baj barátom, hogy utálod Orbánt, szíved joga, nem kell szeretni. Szerintem azzal verted ki itt sokaknál, köztük nálam is, a biztosítékot, hogy mocskos szemét módon hazudsz a számokról. Ilyen gané módon kb Gyurcsótány hazudozik.További kellemes idotoltést FegyorBandi valagában"


Mit hazudtam te nyomorúság talicskása? Keresel azon a putri orbánista takonyba max 300 ezret de ahhoz már komoly párthűség es felszopás kell? Az átlag trógert kap 150-et max 400 órára? Dögöljön már meg akinek az tetszik.

2019. febr. 12. 22:56
 27/49 anonim ***** válasza:
Azt a válasz vártam tőled, hogy olyan munkát végzel Svájcban, amihez nem kell tudni németül :) de így legalább az is kiderült, hogy angolul se tudsz, mer bizony az unlucky ne úgy jelent szerencsétlent, ahogy te gondolod. A google translate-hez további sok sikert!
2019. febr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:
Látom, hogy nagyon be vagy sülve a hazai bóvli nyelvoktatásba, igaz, hogy ez angól vót nem német(gondolom egy újdonsággal bővült az ismereted)?! Szerintem szeretnél te németül úgy kommunikálni, de most itt nem a frenkizásről van szó. Látom, hogy neked jó ez az orbánista 130 ezres hoki formula. Annyit tudok kívánni, hogy nyald ki a seggét, szaporodj és örülj! Unglücklicher Fick:)
2019. febr. 12. 23:04
 29/49 mindentudó99 ***** válasza:
Még a munkaórákkal sincs tisztában . Már másodszor említi havi óraszámnak a 400 at. Azt se tudja miről beszél. A havi óraszám 168 az éves túlóra lehet 400. Ahoz napi kb 20 órákat kellene dolgozni hétfőtől péntekig kb. Hamár össze vissza hazudozol próbálj már valós számokat irogatni legalább elvétve.
2019. febr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:

Szövegértés? "de így legalább az is kiderült, hogy angolul se tudsz"

Ne égesd magad tovább. Egyébként azt el se tudod képzelni, hogy valaki nem 130 ezret keres itthon, hanem akár a többszörösét? És nem is kell hozzá Svájcban vécét pucolni.

2019. febr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!