Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miniszterelnök úr,...

Orbán miniszterelnök úr, milyen bóvli promóciókkal bombázza a népet, mint 7 személyes ótóvásárlás, csok,4-et szült nőnek nincs szja ?

Figyelt kérdés
Magyarországon a tengődéshez kell egy egyedülállónak 500 ezer nettó, 2 szülő 1 gyereknek 800 ezer nettó, 2 szülő 2 gyereknek pedig nettó 1 milla. Nem ezen kéne serénykedni, hogy ne 120 ezret keressenek az emberek, havi 400 órával, mint ilyen pofátlan bóvli dolgokat reklámozni?

2019. febr. 12. 20:37
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

Nehéz az élet, mi?

Egyszerre csak egy kamu kérdést futtass máskor, mert lebúktattad magad itt is, ahol meg hollandiába hazudtad magad:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__97..

2019. febr. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:

"Nehéz az élet, mi?"


Jajj de nagyon sajnállak, mert nagyon buta vagy!

2019. febr. 12. 23:44
 43/49 mindentudó99 ***** válasza:
Attól nem Orbánista senki mert kiröhögnek a kérdésed miatt hogy itt 500 ezerből csak tengődni lehet egy egyedülállónak. Nem kelleni ulyen marhaságokat írnod és nem járatnád le magad. Miért nem írtál mundjárt két millát?
2019. febr. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

Akkor Te milyen buta lehetsz, ha ilyen.könnyen lebuktattalak?

De figyelj, nem piszkállak tovább, csak áruld már el nekem mi a jó ebben? Elhiszem hogy szar az életed, de miért kell a rossz hangulatot terjeszteni, ráadásul hazugságokkal? Anyád meghalt a születésedkor? Csal az asszony? Miért???

2019. febr. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Azért mi sem vagyunk semmik, egy Fegyőr Bandi fenekéből időről időre kiszellento emberkét annyira komolyan veszünk, hogy csak ontjuk a hozzászólásokat. Miért nem kezeljük helyén az ilyen jelenséget? Értsd, tudomásul vesszük, hogy büdöset csinál és megpróbálunk minél távolabb húzodni tőle. Szerintem ez jobb lenne. Ez a kritika persze önmagam felé is irányul.
2019. febr. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Engem tényleg érdekel a lelkivilága :) Nekem nem fáradtság :)
2019. febr. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

"Magyarországon a tengődéshez kell egy egyedülállónak 500 ezer nettó"


He? Te hol élsz?! A feléből megvagyunk ketten úgy, hogy bőven jut mindenre és minden évben megyünk nyaralni valahova...

2019. febr. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim válasza:
Orbán Viktor szaporitja a cigányokat
2019. febr. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
#48: Persze, hisz közéjük tartozik.
2019. febr. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!