Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szimpatizánsok, melyik...

Fidesz szimpatizánsok, melyik kormánypárti politikust kedvelitek leginkább, és kit a legkevésbé?

Figyelt kérdés
Nem fidesz szimpatizánsok is válaszolhatnak, ha van olyan akit kedvelnek, és olyan is akit nem. Normàlis válaszokat várok, O1G-t írogatók most kíméljenek!
2019. febr. 13. 20:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Mit vársz? Kit? Majd jöjjön olyan ember aki megváltja a világot és jobb dolgokat alkot nem pedig ahogy jelenleg lopják ki a tözsdét az emberek pénzét az országban. Ennyi.
2019. febr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%

Nem a politikusok "kedvelése" miatt vagyok fidesz-párti, hanem azért ahogyan az ország ügyeit általában intézik, amilyen irányba az országot vezetik.

Nagyra tartom Lázár általános és széles ismereteit és gyors reagáló képességét pl. de a humorát kevésbé tudtam értékelni. Orbánt nagyon jó vezetőnek tartom, de a beszédeit kissé kevéssé lendületesnek, mint amikor pl. Tusnádfürdőn beszél és ez zavar. A többieknél is van ami jó vagy ami számomra értékesebb bennük és ami kevésbé. Ahogyan pl. Harrach Pétert nagyon tisztelem és kedvelem és Simicskó Istvánt nagyszerű miniszternek tartottam. De nincs olyan hogy "legjobban" vagy "legkevésbé", politikusok és nem színészek vagy zenészek.

2019. febr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Legjobb: Navracsics Tibor

Legkevésbé vagyok megelégedve: Orbán Viktor, Rogán Antal, Habony Árpád, Mészáros Lőrinc, Németh Szilárd, Kövér László, Kósa Lajos, Áder János, Polt Péter, Bayer Zsolt.

2019. febr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%
1. Orbán Viktor 2. Gulyás Gergely 3. Novák Katalin
2019. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%

Kedveltek:

Orbán Viktor elsősorban, de ezt gondolom nem is kell mondanom. Utána Szijjártó Péter a favorit számomra.


Lázárral bizalmatlan vagyok, nem tudom hova tenni.

Aki kifejezetten nem szimpatikus az Semjén Zsolt, de ő is csak szarvas eset óta.

2019. febr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kedvelem: Orbán, Szájer, Navracsics, Balog, Tarlós, Kövér

Ki nem állhatom: Rogán, Kásler, Lázár, Semjén, Seszták, Mészáros

2019. febr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
kedvelem: Orbán Viktor, Varga Mihály, Kocsis Máté, Lázár János, Szijjártó Péter ők a legjobbak
2019. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#5

Igazad van, megfeledkeztem róla. Szijjártó tényleg a legjobb, na róla kijelenthetem, hogy a legjobban kedvelem.

Tehát beismerem, tévedtem, tényleg van akit a legjobban kedvelek a fideszes politikusok közül.

2019. febr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

#3

Azért van némi diszkrét bája annak, hogy Bayer Zsoltot a politikusok közé sorolod. Vagy a kérdésre nem figyeltél, vagy automatikusan sorod a neveket akiket a fideszhez kötsz - vagy Bayer-fóbiás vagy. Netán a három egyszerre.

2019. febr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
A kedvencem Németh Szilárd. Rengeteg röhögést köszönhetek már neki, nagyon vicces videók vannak róla.
2019. febr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!