Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormánypárti szavazók miért...

A kormánypárti szavazók miért balliberálisozzák azt, aki nem ért egyet a kormánnyal?

Figyelt kérdés
Láthatóan vannak azok akik imádják a kormányt és vannak akik nem értenek egyet a tevékenységével. De ez nem azt jelenti h balliberalisak. Mellesleg ha szabad világban élünk nem kellene másokat belyegezni.

#FIDESZ #lopás #Jobbik #LMP #diktatúra #kleptomániás Viktor #rezsim szilárd
2019. febr. 6. 19:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Mert képtelenek felfogni, hogy nem minden fehér és fekete. Nem csak képtelenek felfogni, hanem nem is akarják, hogy sokszínű legyen a társadalom. Ők csak kormánypártiakban és ellenségekben tudnak gondolkodni. Jelenleg pedig a liberàlisok többek között az ellenségek
2019. febr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
13%
Korruptozol, diktatúràzol, rezsimezel, és azt mondod, nem kellene másokat megbélyegezni, sír a szád, mikor ballibsi prolinak neveznek?
2019. febr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

A korrupció tény. Az is tény, hogy nincs demokrácia.

De hogy ÉN milyen politikai irányt képviselek azt más ne döntse el helyettem

2019. febr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
Mert eddig terjed az értelmi képességük. Azt hiszik hogy van a Fidesz meg van annak ellenségei. De ne is várj tőlük komplex gondolkodást, szerinted miért a Fidesznek a rajongói, és nem mondjuk az LMP-nek?
2019. febr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
14%

Kérdező

Akkor most még sem lehet egy kalap alá venni az összes ellenzékit?

Nem mindig ti számoljátok egybe, hogy vannak akik a kormányra szavaztak és mindenki más az "ellenzékre"? Nem ti következtetitek ki belőle állandóan, hogy sokkal többen vannak az ellenzékiek, tehát nekik kellene inkább kormányozni?

Most akkor még sem lehet egybe számolni mindenkit aki nem kormánypárti?

Én eddig is ezt gondoltam, de örülnék ha végre ti is kimondanátok és abbahagynátok az "ellenzék"-ezést, mint valami egységes dologról való beszédet!

2019. febr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
#5 Az ellenzék csak annyiban közös, amennyiben elutasítják ezt a fideszes korrupt politikát. Hogy ki mit gondol illetve tartana ideálisnak helyette, az már nem egységes!
2019. febr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
19%

6.

Akkor kéretik a rájuk leadott szavazatokat is eszerint összeadogatni.

Hogy értsd: ebben az esetben a 49<51 nem helyes.

Helyesen: 49>20>12>7>5 stb.

2019. febr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Mert a legtöbb ellenzéki szavazó nem balliberális de nem is ert egyet a fidesz által elkövetett bűnökkel.

Ezektől jobb lenne az is, ha az összes ellenzéki part egy pártként indulna.

2019. febr. 6. 20:08
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
#7 igen, ez kétségtelen, hiszen ezért győztek. De ez nem változtat azon a tényen, hogy azok vannak többen, akik ezt a fidesz korrupt politikát elutasítják.
2019. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%

Meert ezt töltötték bele az agyukba


müödik az agymosás

elhitetik az emberekkel hogy aki nem Viktorista az hazaárúló

Sajnos sokaknál müködik

Ami amugy hihetetlen szerintem, hogy ennyi megvezethető ember van...

2019. febr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!