Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka, hogy nálunk 2002-20...

Mi az oka, hogy nálunk 2002-2010 közt nem nőtt annyit a GDP, mint a környező országokban?

Figyelt kérdés
[link]
2019. febr. 14. 13:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
12%

És ennek mi az oka?

[link]

2019. febr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
49%

Valóban érdekes lepontozások vannak itt. Valami liberális trollhadsereg jár ide:XD


Mindennek az ellenkezőjét pontozzák

2019. febr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
70%-os nos annak azaz oka amit én először leírtam! Nézd vissza hosszú viszont választ ad a késésedre. Amúgy a vásárlóerő azaz AIC listán, évek óta ugyanaz a helyzet mint sok évvel ezelőtt csak Románia előzött meg.
2019. febr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
12# pont ezzel kapcsolatban volt egy hozzászólásom ma, amit először töröltek, és a moderátornak igazat adva később megváltoztattam amit először leírtam. Szóval , hogy ha megnézed a kategória toplistát a politika rovatban, akkor ott nagyon jól látszik , hogy van olyan "versenyző" ( nevet nem írhatok, de úgyis látszik😁), aki 1360 pontját csak és kizárólag értékeléssel!!!! érte el, válaszokért nulla, azaz nulla!!!pontot kapott ezidáig 🤔🤔, én ott először meg is neveztem bizonyos felhasználói neveket is ( ezt nem szabad) , de elég megnézni a sorrendben azt, hogy kinek a nevénnél van sokkal több pont az értékelésért mint a válaszokért.... Ha jól sejtem, ők a lepontozó-gépek.
2019. febr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!