Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az ellenzék szerint csak...

Ha az ellenzék szerint csak kamu a 2/3 és igazából a Fidesznek alig 1 millió szavazója van, akkor hol van a hatalmas felkelő tömeg, ami le akarja váltani őket?

Figyelt kérdés

Van 8 millió választónk, akikből állítólag alig 1 millió fideszes. Marad 7 millió felnőtt ember, akik rettenetesen elégedetlenek a Fidesszel és már alig várják, hogy elhúzzák a csíkot, mert nyomorognak, a Fidesz kifosztja őket, stb.

Amikor én kint voltam az MTVA-tüntetésen decemberben, alig pár ezren voltunk és még azok az emberek is csak lézengtek, elég erőtlen és vérszegény volt az egész megmozdulás. Amikor egy csapattal be akartunk nyomulni az épületbe, akkor a többiek elkezdtek visszafogni minket, hogy mit képzelünk magunkról, ebből baj lesz, stb. Hol vannak itt kétségbeesetten elégedetlen emberek? Néhány momentumos, tejfölösszájú nyikhaj vitte a prímet, akik talán beépített emberek lehettek vagy én nem is tudom, de amikor látták, hogy forró a hangulat, akkor a megafonjaikkal elkezdték skandálni, hogy vonuljon a tömeg a Hír TV épületéhez. Mintha szándékosan szét akarták volna szedni a tömeget, hogy gyengüljön az ereje. Nem tudom, hogy direkt csinálták ezt az időzítést vagy véletlenül, de nekem rettenetesen gyanús azóta az a párt.

Na mindegy, ha annyira elégedetlen mindenki, akkor hol van a 7 milliós kormányváltó tömeg? Miért néhány ezren pattogunk kint, amikor idő van?



2019. febr. 17. 18:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

A 2018-as választásokon 2 607 990 ember szavazott a Fideszre, plusz a határon túlról még 216 561.


A Jobbiknak volt kb. egymillió szavazója (1 090 751), az MSZP-Párbeszédnek 681 ezer, az LMP-nek 402 ezer, a DK-nak 307 ezer, a Momentumnak 174 ezer, az MKKP-nak 99 ezer.

2019. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg embert zavar a fidesz kormányzása. De sokan nem látják értelmét a tuntesnek+rengeteg vidéki van.. Nekem oda-vissza 6-7 óra lett volna az út Pestre a tünteteskor.

Ha ezen múlna a kormány buktatàsa már ülnék kocsiba most azonnal.. De sok eredményt nem hozott szerintem. :(

2019. febr. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Féltik a csontot, amit a Fidesz elébék dobott.
2019. febr. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Tehät olvastál egy ellenzéki valakit és ebből leszűrted, hogy ez AZ Ellenzék vèleménye....ezt nevezi a pszichológia kognitív torzításnak.


Tény: a fidesz nyert.

Tény: a szavazati joggal rendelkező lakosságnak kb a fele volt szavazni.

Tény: 49 %-a voksolt rájuk (valaki 47-et írt, lehet, nekem a 49 dereng, fe majdnem mindegy)

Tény: ezzel lett kétharmados parlamenti többségük

Tény: sok elvakult kormánypárti kommunikálja (a baj, hogy el is hiszi) hogy a kétharmad, az a szavazati arány.

Tény: sosem fog mindenki utcära vonulni, bármekkpra mocskot is tesz a kormány, tehát tüntetők száma nem egyenlő az ellenzéki szavazók számával

Tény: az embetek belefáradnak a szélmalomharcba egy idő után és ezt a fidesz pontosan tudja. Ezért pofätlanodott el oly mértékben, hogy gyakorlatilag a pofádba röhögve lopja ki a szemed.

Tény: az ellenzéki "elitből" az ellenzéki szavazóknak is elege van, nem találkoznak az érdekek.

2019. febr. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!