Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a vèlemènyed a jelenlegi...

Mi a vèlemènyed a jelenlegi oktatás politikáròl ès a KLIK-röl?

Figyelt kérdés
KLIK:Klebelsberg Intèzmènyfenntartò Központ.

2019. febr. 17. 18:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Az egészet a WC-n kéne lehúzni.
2019. febr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Már nem vagyok diák, de a nemzet kivégzésének tartom azt hogy csak alkalmazottképzés történik. Az oktatásnak arról kellene szólni hogy kikerülve az életbe, gazdag, sikeres, boldog és szabad emberek lehessenek. Például minél több ember tudjon megélni otthon valamilyen formában.

A szocializmus kezdetekor is mindenkiből alkalmazottat csináltak. Aztán az elvtársak rájöttek hogy az ország így halott. Ezért a 70-es években engedélyezték és szorgalmazták a háztájit és a maszekolást. Ez bejött, ez volt az ország virágkora és a keleti blokk legvidámabb országa lettünk.

2019. febr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%

Az senkit nem zavar, hogy 3 éve (2016-ban) megszűnt a KLIK?

További jó elmélkedést!:D

2019. febr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
25%

#3

Szerinted zavarja őket? Eddig sem volt nekik gond ha köze nem volt a valósághoz annak amiről beszéltek, most miért lenne másképpen? Majd leírják hogy itt tönkre lett téve az oktatás stb. stb. stb. és hivatkoznak majd olyan mérésekre amiken jól láthatólag azóta szerepelnek egyre rosszabbul a magyar diákok, hogy ők, a ballibek átvették az irányítást és pont emiatt kell most változtatni rajta.

2019. febr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Hát, nem igazán vagyok vele elégedett, azokból, amiket hallottam, de már nem tanulok szerencsére:)

Amúgy itt az elnököknél írják, tehát van 2018-as elnöket is , tehát nem szűnt meg

[link]

2019. febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
*Ja és azoknak meg, akik tanulnak, részvétem
2019. febr. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem nagyon remek, hiszen Nemzethy és Keresztyén!

Hajrá Kormány! Éjjen a Párt!

2019. febr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
57%

#2

Neked ez a háztáji ba*meg a mániád. Nem unod még?

2019. febr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

5-6-os de megszűnt a KLIK.

Tankerületi központok vannak helyette.

A tankerületi központok önálló költségvetési szervként működnek, és átvették a működtetés feladatkörét is az önkormányzatoktól. Az új fenntartói struktúra és szemlélet rugalmasabb és kiszámíthatóbb működést eredményez, a döntéshozatal is közelebb került az iskolákhoz. Az átalakulás tisztább felelősségi viszonyokat jelent az intézményfenntartásban.

[link]

Ne tévesszen meg a név, hogy Klebelsberg Központ, a LÉNYEG teljesen más!

[link]

2019. febr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%

"Az senkit nem zavar, hogy 3 éve (2016-ban) megszűnt a KLIK?"


Nem szűnt meg.

[link]

2019. febr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!