Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért olyan megvetendő dolog...

Miért olyan megvetendő dolog liberális politikai irányvonalat képviselni?

Figyelt kérdés
Ez is csak egy politikai vélemény, mint a többi. Önmagában szerintem se jó, se rossz. Az értékek nem egy meghatározott oldalhoz, sőt nem is oldalakhoz kötődnek. Akkor mégis miért olyan rossz?
2019. febr. 17. 21:08
1 2
 11/15 Legális Technocol ***** válasza:
25%
A liberális demokráciát összekeverni a 21. századi liberális politikával merő demagógia. Persze olyat liberálisok nem csinálnak :)
2019. febr. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
56%

Én állítom, hogy akik folyamatosan szidják a liberàlisokat, fogalmuk sincsen, hogy ez pontosan mit jelent.

Szitok szó lett és egyfajta negatív dolgokat tarsitanak hozzá.

Szerintem aki tanult történelmet, az nem így látja.

2019. febr. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

A tapasztalat miatt.


Európa demográfiai gonjai a liberalizmus miatt léteznek.Illetve a liberalizmua miatt jöhetnek erre a kontinensre Afrikából meg Közel-Keletről idegenek.


Ezért elítélendő a liberalizmus.

2019. febr. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A liberális demokráciát szétválasztani a 21. századi liberális politikától merő demagógia. Persze olyat liberálisok tényleg nem csinálnak.
2019. febr. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

# 7/14 Szerintem egyáltalán nem az - kb. úgy 20-25 éves korig. ......Az emberek tanulnak a hibáikból - de hát nincs is ezzel semmi baj, mert a hibák pont azért vannak, hogy tanuljunk belőlük. Épp az a furcsa, ha egy fiatal nem liberális nézeteket vall, hanem valami autoriterebb politikát támogatna."


Megragadtad a lényeget. Orbánra ez a fejlődésmenet pont jellemző. Fiatalon az antikommunizmusba bújtatott liberalizmus szele megcsapta. Fiatalon nem képes az ember mély politikai analizist végezni hova vezetnek azok az eszmék amiknek kedvező szegmensei vannak. Aztán később, amikor megmutatkozott a liberalizmus igazi arca, annak családellenes, nemzetromboló hatásaival, akkor elgondolkodott ő is és így mint minden normális ember, konzervatív lett és keresztény irányvonalat követi azóta is. Az egy dolog, hogy az ember nem hisz a kereszténységben, magában a Biblia meséjében, de a társadalom egésze szétesik vallás nélkül.

2019. febr. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!