Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Titeket nem zavar...

Jobbikosok! Titeket nem zavar a jobbik-bal (liberális) összefogás? Azokkal fog össze a jobbik, akik ellen létrejöttek, és harcoltak.

Figyelt kérdés
Szerintem (ex jobbikosként) ez rohadtul szánalmas egy valami.

2019. febr. 17. 23:02
 1/8 A kérdező kommentje:

Mindent a hatalom érdekével?

Szövetkezni a szemkilövő magyargyűlölőkkel?

2019. febr. 17. 23:04
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Ez már ezerszer kitárgyalt téma. Én jobbikos voltam, annak idején évekkel ezelőtt még felháborodtam azon amikor Orbán azt mondta a Jobbikról, hogy nemzeti radikális pártból csicska párt lett. Orbánt a mai napig nem szeretem, de utólag elismerem, hogy ebben az egyben igaza volt.
2019. febr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

A Jobbikra már csak a volt mszp-s "jobbikosok" szavaznak, akik ugyanolyan gerinctelenek, mint a mostani mszp/dk szavazók, csak éppen valamiért megorroltak az mszp-re.


A Jobbik jelenlegi vezetősége felismerte, hogy ezek az emberek többen vannak, mint az elvből jobbikos "kemény mag", ezért meghozták azt a döntést, hogy a kevesebbet beáldozzák a többért, és még nagyobbat szerettek volna harapni az mszp-ből. Ez a taktika hosszú távon kudarcra van ítélve (mert bár elvtelenek az mszp-sek, de ugyanolyan megvezethetők, mint a fidesz szavazók), és ebbe fog belebukni a Jobbik, két szék közé fognak esni, a kispártok elszívják a kiábrándult mszp-seket, a kemény magot meg bebukták a szélkakas formáció miatt.

2019. febr. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
De zavar. El is érték, hogy nem fogok legközelebb rájuk szavazni, és meg is érdemlik, hogy leamortizálják magukat.
2019. febr. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Mert hogy fogtak össze? Az zavar, hogy együtt elmentek ugyanazon ügy mellett tüntetni?
2019. febr. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

"Az zavar, hogy együtt elmentek ugyanazon ügy mellett tüntetni?"


Az még talán nem is annyira zavar, inkább az, hogy a tv székházban a jobbikos is kifeküdt a többi agyhalott mellé a padlóra a drámai kép kedvéért. Na EZ gáz, ebből látszik, hogy komolyan tolják ők is a retardot!

2019. febr. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

" Mert hogy fogtak össze? Az zavar, hogy együtt elmentek ugyanazon ügy mellett tüntetni?"


Azt megoldhatták volna a ballibektől "elhatárolódott" módon is, külön. De ezek még a szemkilövető és bandájával is együtt tüntiztek. Holott valamikor ezek ellenreakciójaként jött létre as jobbik mint párt.

2019. febr. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Meg beálltak a szemkilövető mellé bohóckodni a Parlament lépcsőjére.
2019. febr. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!