Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ismerkedéskor eltitkoljam...

Ismerkedéskor eltitkoljam hogy fideszes vagyok, ciki manapság egyetérteni a kormánnyal és Orbánnal?

Figyelt kérdés
2019. febr. 18. 21:00
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
54%
Engem nem érdekelne. Kérdés, hogy téged érdekelne-e az az illető, akit nem érdekel a politika.
2019. febr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:
89%
Lol a szakmukás aztán tényleg nagyon nagy karrier,nem csodálom ha annál több. Amúgy tanárként 190nettót keresek. Hatalmas összeg mi? Már majdnem éhen lehet belőle halni a számlák kifizetése után.
2019. febr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
0%

A férjem is ennyit vagy picivel többet keres netto 30 év szakmunka után... Te 30 év után, mint tanár sztem többet fogsz kapni. :)

Haladunk, lassan, de biztosan. Csodát még Orbán sem tehet. Sokat rontottak az előző kormányok, de főleg rendszerváltás után "köszönhetünk" sokat az akkori kormánynak...

2019. febr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
30%

Az egészségügyben dolgozókról Tetrajód micsoda jutott eszembe, ki 24 évesen egész nap itt veri a farkát, h ő kitanult ápolónő és micsodajó fizetése van. Na persze ő ezért éveket...sztem max. 3 évet tanult, és mindenki egy faxkalap semmirevaló, h nem tudja elérni azt, amit ő. :)

Nos... vmi alapja csak van, ennyit az egészségügyről. :)

2019. febr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
86%

Fideszesnek lenni nem politikai vélemény, hanem egy agresszív szemléletű vallás.

És én nem szeretem az ilyesmit.

Határozottan ciki.

Diplomás és proli körökben is.


Cigó és nyugger körökben, ukrán-román területeken lehet, hogy menő.

2019. febr. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
85%
Ágnyeszka, a pedagógus bértábla mindenki számára elérhető a neten. Nem titok, nézd meg a kezdő fizetést.. Egy Burger kingben többet keres a kezdő konyhás.
2019. febr. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
13%
Jobb ha megpróbálod az objektivitás és a pártatlanság látszatát kelteni. A békesség kedvéért. Egyébként kritizálni mindig könnyebb valamit, mint védeni. Pláne könnyebb valamiben hibát találni, mint megmondani hogyan kéne jól csinálni. A bizalmat sokkal könnyebb lerombolni, mint felépíteni. A politikában és a közéletben valójában nem is létezik az ártatlanság vélelme. Elég ha a vád megfogalmazódik, a bizalom szertefoszlott. Ha pedig alapos a gyanú, az már egyenlő az ítélettel.
2019. febr. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
56%
Úgyis látszik rajtad.
2019. febr. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
0%
Nem hiszem hogy épp ezzel kéne bemutatkozni :D. Én személy szerint nem értek egyet a Fidesz politikájával, de mindenki más és ezt el kell fogadni. Nem ciki az ha más vagy (mondjuk annyira nem, mert rajtad kívül elég sokan értenek velük)
2019. febr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Brandon41 ***** válasza:
Szerintem O1G és ezzel mindent elmondtam, ja és még Soros bérenc is.
2019. febr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!