Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki hogy 27 évesen vesztettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki hogy 27 évesen vesztettem el a szüzességem?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, de eddig még nem sikerült egy normális viszonyt kialakítani egészen mostanáig.
2018. dec. 31. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit érdekel? Gyorsan be akarod pótolni az elmaradt éveket? Mert ha jól értem párod van, akivel együtt vagytok
2018. dec. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen most van párom, akivel együtt vagyunk. Csak a párom előtt cikinek éreztem, de azt mondta hogy inkább örült neki.
2018. dec. 31. 09:42
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem ciki, de nem is erény. Akkor veszíted el, amikor jónak érzed, senkinek semmi köze hozzá. Én 17 évesen veszítettem el 3 hónap járás után, mindketten nagyon szerelmesek voltunk. Nekem akkor volt ideális, neked később. Bár én biztos azt érezném, hogy a legszebb fiatal éveimet elpazaroltam, ahelyett, hogy jókat szexeltem volna😀De ezt visszahozni már nem tudod, úgyhogy felesleges is lenne bánkódni.
2018. dec. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy most van! Használd ki alaposan a helyzetet. :)
2018. dec. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak hogy nekem nem volt olyan, hogy szerelmes lettem volna, se egy pasi se belém. Sokan bunkók voltak, sokan csak szexre mentek.
2018. dec. 31. 09:55
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
Ciki, hogy már elvesztetted. Meg kellett volna őrizni. De most már mindegy, megbecstelenítettek. Sose leszel már az, aki eddig voltál. Ettél az almából...
2018. dec. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nőknél nem számít, sőt előny a kései elvesztés. Férfiaknál ciki. Egyenlőség van :)
2018. dec. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ő is csak szexre megy, ráadásul kisebbségi komplexusos is. Örül, hogy nincs viszonyítási alapod, így nem tűnik fel neked a gyér ágybeli teljesítménye.
2018. dec. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Sok boldogságot!
2018. dec. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem ciki, inkább csak szokatlan. Így felnőtt fejjel... 17 évesen biztos cikinek mondtam volna, manapság nem.


Azért ha velem lenne dolgod, tuti elgondolkodtatna, hogy ez milyen sok idő, és biztis van valami a háttérben, valami nem stimmel. De ha jóarc vagy, akor ezek a félelmek nem fognak számítani. Egy értelmes felnőttnél nem.

2019. jan. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!