Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan dolog amit szégyelsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan dolog amit szégyelsz benne?

Figyelt kérdés
Nektek a párotokban, élettársatokban, férjetekben vagy ki kivel van s minek nevezi vannak olyan dolgok, amit szégyeltek benne? Pl. nem eszik elegendően kúltúráltan közösségben, nem érdekli ha kijukad a zoknija s úgy mászkál, vagy cikin viselkedik s miatta mindenki titeket néz... Vagy bármi ikyesmi. Én nagyon kulturált családban nevelkedtem, illem tankönyvet olvastam s megtanították nekem a dolgokat. Nem tudom h csak magasak az elvarasaim, vagy tenyleg ciki amit időnként csinál. Ha meg magas hogyan adjak le belőle? Biztos h sajnos érdekel más mit gondol rólam s róla mert ahogy ő viselkedik az engem is minősít. De nem akarom h rosszat gondoljanak rolunk vagy rola az én családom. Nemsokára be fogom mutatni otthon s nagyon félek h tetszen mert ezen múlik h a szüleim támogatják e ezt a kapcsolatot a tovább lépésre ami a hazassag. Én nem akarom megvaltoztatni mert szeretem s ha csak elottem csinálná nem érdekelne míg vicces is lenne de közösségbe nem szeretem ha éget. Mondjam neki finoman néha h ez meg ez jobb lenne így vagy stb. Vagy mit tegyek? Bántó megjegyzéseket nem szeretnék, az írjon aki segíteni akar ebben kritizálni mindeki tud.

2018. dec. 18. 00:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem, semmi. Es nem is volt.
2018. dec. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
ha te az angol királyi családban nevelkedtél, és grófkisasszonyok játszottak már veled gyerekként is, akkor tanulj meg esetleg helyesen írni
2018. dec. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem értem miért jönnek olyan sokan bármilyen kérdésnél amit olvasok vagy ha én írom a helyesírási hibákkal. Annyira re annyira gyerekes most mit kell h annyira zavarjon? Mindenki hibázik. Főleg ha az auto correct ki javítja valami másra s véletlen nem veszem észre stb. Ez miért olyan nagy cucc? Annyira röhelyes. Az egész kérdésből annyit tudott kivenni h nem pontrol pontra nyelvtani szabályoknak megfelelően van leirva minden. Talán nyelvtan ból jó de a szöveg értelmezése, s szöveg értése 0. Vagy ha nem tudsz értelmeset hozzá fűzni meg választ akkor inkább maradj csendben. Bölcsebb maradsz s nem személyeskedni akarok hanem általában véve mondom azokról akik rendszeresen ezt csinálják. Baromi idegesítő.
2018. dec. 18. 00:24
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Azert, az h egy darab "ly" betuvel kezdodo magyar szavunkat se tudtad megjegyezni masodikos kisikolaskent, teged is letaszit egy bizonyos tarsadalmi rangletrara...:D
2018. dec. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

" kijukad"


Azert ezt nehez überelni.

2018. dec. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Rockarc ***** válasza:
25%

Elmult mar az az ido, amikor a szulok valasztottak part a masiknak. Ha egy tajparasztba szerettel bele, akkor ez van. Neked kell, hogy tetszen, nem pedig a kedves mamanak. Ha egy motoros rocker lenne, es egy pakli sorrel probalna bevagodni, azzal kibekulne a mama? Ugye, hogy nem? Direkt irtam kisarkitott peldat, mielott pontlevonassal buntetnel. :)


Itt az a kerdes, hogy te mennyire erzed magad kellemetlenul miatta. Ha tudsz nevetni azon, hogy osember modjara viselkedik, akkor csak vond meg a vallad es mosolyogj. Ha viszont tarsasagba nem hordanad, akkor praktikus lenne megvalni tole, mert megvaltozni nem fog. Legalabbis nekem ugy tunik, meglehetosen messze van attol az altalad elvart szinttol, amit el tud, vagy akar erni. Erdemes lenne ha nem a kozeli rekettyesben ismerkednel, ha erted a viccet.


42F

2018. dec. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

ha valakit szeretsz, akkor nem szégyellsz benne semmit

ha valakivel össze akarod kötni az életed, és azt akarod, hogy a férjed legyen, akkor sem


ha te kulturált vagy a hétköznapokban, és a fickód meg egy bunkó, akkor el kell keserítselek, de nem való hozzád

vannak dolgok, amiket meg lehet beszélni egy kapcsolatban, és amiken nem okoz problémát változtatnia a másiknak

de az alapvető életstílust, és dolgokhoz való hozzáállást nem kérheted számon egy másik emberen, mert akkor nem ő a te embered


ha viszont téged mindez csak azért frusztrál, mert a szüleid előtt kínosnak érzed a dolgot, de amúgy nem érdekel a téma, hiszen szereted, akkor nyugtasd meg a szüleidet azzal, hogy nem nekik kell majd a bélával egy háztartásban élniük


nem annyira bonyolult ez

2018. dec. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%

Ugye érzed, hogy ez pont választ adott a kérdésedre? Neked az a fontos, hogy a párod tudja, hogy melyik pohárból mit kell inni, és milyen sorrendbe kell rakni a késeket (tudom, sarkítok). Másnak az, hogy a párja tudjon helyesen írni. Szerintem is kifejezetten nehezen olvashatóvá tesz egy szöveget, ha az ige és az előtte álló igekötő között szóköz van. Az autocorrektre fogni a dolgot meg elég gyerekes. Ha érdekelne, átolvasnád küldés előtt a szöveget. (A hibáid nagy része nem az autocorrect miatt van.)

Azt, hogy neked mi ciki, te döntöd el. Ha szerinted ciki, ha a hölgy a férfi balján megy, akkor mondd meg neki. Különben nem fogja kitalálni. Viszont pont egy ilyen kérdésnél ne lepődj meg, ha a helyesírásodba kötnek bele, elvégre az is a kultúra része. (Amit állításod szerint megtanítottak neked.)

2018. dec. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%

A helyesírásod erősen megkérdőjelezi, hogy téged etika könyvekkel traktáltak gyerekként, ugyanis egy mondatot nem voltál képes hiba nélkül leírni. Így feltételezem arra vagy büszke, hogy megtanultál késsel-villával enni, párod meg valszeg az asztalnál fingik és büszke rá.


Mondd meg neki, hogy ne csináljon ilyeneket, és akkor nem lesz baj.

2018. dec. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha szégyellném a férjem bármilyen külső/belső tulajdonságát, jellemét, viselkedését vagy akár véleményét, vallását, humorát, vagy bármi mást, akkor nem lenne a férjem.
2018. dec. 18. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!