Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért érvlenek azzal Puzsér...

Miért érvlenek azzal Puzsér Róbert főpolgátmestersége ellen, hogy mentális beteg?

Figyelt kérdés

Neurózisa van, ami az egyik leggyengébb és leggyakoribb ilyen "betegség". Még egy depresszió szintjén sincs.

Ja és ez amúgy lelki probléma...


Puzsér ezt vállalja és kezelik is pszicho terápiával és gyógyszerrel is.


Ő csak főpolgár mester akar lenni...


Viszont van/volt legalább kettő olyan MINISZTERELNÖKÜNK aki sokkal súlyosabb beteg, ráadásul nem is kezelik Őket.


Az egyik a alkoholista, antiszociális személyiség zavaros Gyurcsány, a másik pedig a paranoid skizofrén és megalomániás Orbán.


De akkor még ott van fontos posztokat betöltő kokainista Rogán, vagy Habony is...


2019. febr. 19. 10:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

A felsorolt tüneteknek a legnagyobb része csak nagyon alacsony százaléknál jelentkezik.

Puzsérnak amúgy szorongásos neurózisa van, ami gyakoribb mint pl. a szintén extrém gyakori szociális fóbia.


Gyógyszeres kezelés mellett általában tünetmentesek a betegek.


Ha ugyanígy bármelyik másik mentális/pszichés betegségre rákresel, akkor ezeknél sokkal durvább leírásokat fogsz találni... De gyakorlatban ritkák a durvább esetek a legtöbbnél, ahhoz hogy odáig fajuljon évtizedek kellenek a legtöbbször (kezelés mentesen).


Illetve ezek a tünetek olyanok, hogy vagy-vagy. Az összes egyszerre senkinél sem jelentkezik...

2019. febr. 19. 12:51
 12/15 anonim ***** válasza:
20%

Azt is nézd meg, hogy kik érvelnek ezzel. Nem az értelmiségi fiatalok, hanem inkább az agresszív kulturprolik, akik semmit nem értenek Robi mondanivalójából, csak egy kiabáló embert látnak és ezért fröcsögnek.


Mert ők "normálisak". A normális persze valójában azt jelenti, hogy annyira primitív az elméjük, annyira egyszerűen működnek, hogy nincs minek elromlania. A lelki problémák nagyon gyakran voltak jellemzői a legnagyobb művészeknek, tudósoknak, politikai vezetőknek, a történelem nagyjainak. Az értelmiség körében sokkal gyakoribb az ilyesmi. A prolinak az élete csak pár hétköznapi dologból áll, komplex lelki problémák ritkán adódnak sóderlapátolás közben. És hát ők még mindig ott tartanak, hogy akinek lelki problémája van, az "őrült".


Puzsér Róbert azon kevesek közé tartozik, akik hitelesen tudnak szenvedélyesen beszélni, mivel konzisztens a személyiségével, azért hiteles, mert ő erről ismert, ő az, aki az elveiért harcol és nem a pénz vagy a hatalom érdekli. Ez frusztrálja sok ostoba prolit, akik az anyjukat eladnák egy kis nyugdíjemelésért. Nekik nem értelmes vagy hiteles ember kell, hanem könnyen megszerethető, vigyorgó, nyájas. Még ha hazudozik is

2019. febr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
45%

"A prolinak az élete csak pár hétköznapi dologból áll, komplex lelki problémák ritkán adódnak sóderlapátolás közben. "

Aha.hm.

Na látod, az nem alkalmas egy társadalomban vezetőnek, vagyis sok ember képviselőjének - aki így beszél az emberekről.


Nem az nem alkalmas, aki neurotikus - nem kell ezzel "érvelni", hanem az a velejéig romlott, gazember, aki azt hiszi, hogy csak ő a fontos ember, a többi lény valami hordalék. A "prolizók" a legaljasabb lények, önzők, mohók és érzéketlenek.

*

van még valaki, aki érti e szavakat?


"Edel sei der Mensch,hilfreich und gut"

(Johann Wolfgang von Goethe)

2019. febr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Most komolyan az az érv, hogy Orbán is beteg? Miért, Orbán valami istenített popsztár, hogy ellenpéldának hozod? Őt is a fél ország utálja, nehogy már ő legyen fontos.


Én se adnék Puzsér kezébe vezetést, nem alkalmas rá. Leszól egy csomó népréteget, nem ért meg másokat, leszarja azokat, akik az agglomerációban élnek. Amúgy nekem is van pszichiátriai problémám, és én magam azt mondom, hogy ilyen ember kezébe ne adj hatalmat. Össze fog roppanni alatta.,

2019. jún. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Mert ők "normálisak". A normális persze valójában azt jelenti, hogy annyira primitív az elméjük, annyira egyszerűen működnek, hogy nincs minek elromlania. A lelki problémák nagyon gyakran voltak jellemzői a legnagyobb művészeknek, tudósoknak, politikai vezetőknek, a történelem nagyjainak. Az értelmiség körében sokkal gyakoribb az ilyesmi. A prolinak az élete csak pár hétköznapi dologból áll, komplex lelki problémák ritkán adódnak sóderlapátolás közben. És hát ők még mindig ott tartanak, hogy akinek lelki problémája van, az "őrült"."


Jaj, édes f***szom. És te művészeket tennél meg főpolgármesternek? Picassókat meg ilyeneket? Én nem vagyok proli, egyetemet végeztem, Budapest mellett lakom, na pszichológiai bajom nekem is, és én is azt gondolom, hogy az ilyesmi betegség.

2019. jún. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!