Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miért akar 2032ben...

Orbán miért akar 2032ben olimpiát?

Figyelt kérdés

Még inkább el akarná adositani az országot Paks után?

Egy olimpia több ezer milliárd Ft....

Már a 2024esrol le kellett mondania de úgy tűnik amit akar megvalósítja....



2019. febr. 19. 11:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Fidesz földön az van amit a törpecigány akar.


Az, hogy az emberek nem akarják teljesen irreleváns számára

2019. febr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Pénzmosás?
2019. febr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Mert egy megalomániás hülye. Ma már könyörögnie kell az olimpiai bizottságnak a városoknak, hogy legyenek már szívesek megrendezni az olimpiát, annyira nincs semmi értelme már az egésznek. Drága, nem feltétlen térül meg és a rengeteg fölösleges stadiont kell felépíteni miatta. Ja, most hogy ezt leírtam, már világos miért akarja Orbán.
2019. febr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Mert azzal bakerül a történelemkönyvekbe, hogy ő volt a miniszterelnök, amikor Magyarországon Olimpiát rendeztek!
2019. febr. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15%
Aki csak a kiadásokat nézi az szűklátókörű. Azt is vedd figyelembe, hogy rengeteg beruházás megvalósul. Az épitkezés a befektetések pörgetik a gazdaságot.
2019. febr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is leginkább arról van szó, hogy menőzni akar. Ez a tipikus "majd én megmutatom mindenkinek!" mentalitás.
2019. febr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

"Aki csak a kiadásokat nézi az szűklátókörű. Azt is vedd figyelembe, hogy rengeteg beruházás megvalósul. Az épitkezés a befektetések pörgetik a gazdaságot."


Akkor költsd arra minden felesleges pénzedet, hogy egy hegyet áthordatsz 2 kilométerrel arrébb. Csak mert annak is pont ennyi értelme van és az is pörgeti a gazdaságot, hiszen költesz egy csomó pénzt.

2019. febr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

"Azt is vedd figyelembe, hogy rengeteg beruházás megvalósul."


Miért nem valósulnak meg olimpia nélkül? Hogy van az, hogy lenne többezer milliárdunk egy egyszeri sportesemény megrendezésére, de ugyanakkor meg évtizedek óta ígérgetett metróhosszabbítások, hídépítések, M0-befejezés, és még lehetne sorolni, soha nem valósulnak meg? Nem zavar, hogy egy fránya metrófelújításnál is azon ment a vita, hogy spóroljunk-e az akadálymentesítésen? Ide akarsz olimpiát?

2019. febr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Az építkezéseknél lehet a legnagyobb mennyiségű pénzt kimenekíteni, ellopni, tisztára mosni. Csakis a pofátlanság mértéke szab határt annak, hogy mennyi betont és milyen áron írnak a papírra.

Én sok költségvetést láttam már, nem értem, hogy hogy lehet, hogy a neten millió helyen fenn van a nettó kiskereskedelmi ár, bárki, bármikor tud betont rendelni, például C20-24/KK 18.500,-Ft/m³+Áfa áron. Hogy hogy kerül a költségvetésbe 45.000,-Ft/m³+Áfa azt nagyon könnyen ki lehet találni. Mégsem lehet tenni semmit, senki nem tesz semmit. Nem bizonyítható semmi, ez volt a legjobb ajánlat.


Szóval ennyi. Bizonyos köröknek ez baromi jó biznisz.

2019. febr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Korrupció, pénzmosás...

Nagy befektetésekből lehet sokat lopni.



Ti is észrevettétek, hogy a tervezett költségek a nagy beruházásoknál az építkezés végére háromszorosára emelkednek?

Legyen az bármi, még félig se készül el már ellopták az összes rá szánt KÖZpénzt.

2019. febr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!