Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kap nevetségesen alacson...

Miért kap nevetségesen alacsony bért ma egy kezdő tanár?

Figyelt kérdés
Éveket kell tanulni és mégsem fizetik meg. Vannak kifejezetten nehéz tanári szakok, most itt nem csak a magyar töri szakrol van szó.

2019. febr. 19. 13:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%

Mert Magyarország jobban teljesít!!44!!!


Irónia.

2019. febr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
0%

mert a legbutábbak mennek el tanárnak. aki nem tudja, az tanítja. aki tudja, az csinálja.


nem kell egy nagy ész a tanári diplomához..

2019. febr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%

#2

És ezzel hol magyaráztad meg, hogy miért vannak alulfizetve?

2019. febr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon egyszerű. Azért, mert nincs pénz.
2019. febr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
30%

A 2-es szokás szerint nem ért hozzá.

A pénteki lövöldözés is pont ezért volt, mert egy embert küldtek oda a hiányban, az se hozzáértő volt.

2019. febr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
Nos a bérek azok nőnek viszont nem tanácsos fedezet nélkül emelni. Ha nincs meg a biztosíték, nincs fedezet, valahonnan el is kell vennie a kormánynak. Ezért nem jó a túlzott bérnövekedés sem. Ezért van például a CSOK miatt a magas lakás ár stb... Ezt is figyelembe kell azért venni.
2019. febr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Az oké h nincs pénz de ez az egyik legfontosabb dolog kellene h legyen, mert a jövő nemzedéket fogják tanítani.

Már egy középkorú tanár nyilván nem keres rosszul mert évtizedek óta tanít, és mellette még ha nyelvtanár vagy matek tanár tud zsebbe keresni. De egy pályakezdőknek ez sincs mivel mindenki aki külön oktatásra szorul, az a tapasztaltabbhoz megy ha már fizet.


De egyébként elég ciki az is h van iskola és meg külön tanarhoz kell járni. Amikor én anno középiskolába jártam semmit nem oktattak nyelvből, a tanár is leállt pokerezni én meg azt hittem h nehéz a német nyelv. A főiskola miatt eljártam magán tanarhoz és kiderült h nem is nehéz.

Ha normálisan meg lennének fizetve akkor minden jobb lenne

2019. febr. 19. 13:54
 8/26 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, te kicsit el vagy tévedve a prioritásokat illetően.

Először is, ki mondta, hogy a jövő nemzedék tanítása érdekel valakit?

2019. febr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
1%
Mert nevetségesen keveset dolgoznak.
2019. febr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Legális Technocol ***** válasza:
4%
Egyáltalán nem jó a tanári képzésekről kikerülők szakmai színvonala - aki ügyes, arra már az első néhány évben lecsapnak a magán- és egyházi iskolák, ott lehet jól keresni.
2019. febr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!