Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hyosung GT 125 alacsony,...

Hyosung GT 125 alacsony, kezdő motorosnak?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett és most meg is tudnám venni, de 160 magas lány vagyok, és mindenhol azt olvasom, hogy nagy és nehéz motor. Mit gondoltok?

#motor #Hyosung #hyosung gt 125
2018. dec. 2. 19:21
 1/5 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan bevállalhatod. Kicsit talán kifeszítve érzed majd magad az elején. De hozzá lehet szokni.
2018. dec. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudni. Alacsony embereknek is van kifejezetten magas motorjuk néha, de nézd meg az adatait, próbáld ki...


Nekem KELL a telitalpas leérés hasonlóan alacsony nőként, én cruisert vettem Hyosungból, de én nagyon szeretem a biztonságot. Árok mellett megállva sem jön rosszul, ha alacsony a motor... Ez egyéni dolog.

Az én kicsikém 12 kilóval könnyebb, ahogy olvasom a specifikációkat, de ő nagyon könnyű, szóval a GT125 sem lehet vészes. Legalábbis ha nem kell sokszáz méteren feltolnod egy meredekebb földúton. Ott éreztem egyedül, hogy nehéz, de nagyon. Sima aszfalton szinte semmi súlyt nem érzel, ha tolod és felemelni sem annyira vészes, bár azt nem árt gyakorolni.

Nem itt kezdődnek a nehéz motorok, az biztos.

2018. dec. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

beszarsz 125 V blokkos legalább jó a hangja :D

Minél nagyobb egy motor annál könnyebb megtartani. sokáig simsonoztam most van egy 600 hondám de ez úgy megy mint a tank nem lehet eldőlni vele :D mondom dikk ezt könnyebb megtartani mint a simsont :D

2018. dec. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha beírod a keresett motort nagyjából megmutatja milyen testhelyzetben leszel vezetés közben.Ha ezt tudod el lehet dönteni ,hogy tetszik vagy sem.


[link]

2018. dec. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek. :)
2018. dec. 3. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!