Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy Kunhalmiék ennyire leégették magukat? "Folytani a szót. '

Figyelt kérdés
Azért az kemény, hogy nagy táblával a kezükben kiállnak egy orbitális nagy helyesírási hibával. Látszólag nem nagyon zavarta őket. Ez a Kunhalmi Ágnes szerintem alapból nem százas. Évek óta csak vihog, posztolgat, eljátssza a hattyú halálát, stb., stb. Tuti, hogy feltűnési viszketegségben szenved, vagy egyszerűen csak szed valamit. (Egyébként nem politizálok, de ez már nekem is sok(k).)

#fojtatni
2019. febr. 20. 14:42
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Ácsi! Azért nem szoktam kiállni transzparenssel, ha nem vagyok biztos benne, hogy írjuk helyesen! Ezen van a lényeg, nem azon, hogy az átlagember mit ront el és mit nem. Ők parlamenti képviselők, nem vécépucolók.
2019. febr. 20. 14:58
 12/35 anonim ***** válasza:
97%
Egyébként az is eszembe jutott, hogy az O1G után most azon az oldalon "valyon akkor mi a hejzet"😂 Elég lesz elmenni egy ellenzéki "tüntetésre", felemelni néhány molinót, ezzel az ominózus felirattal, és...😂
2019. febr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 Alain Delon ***** válasza:
64%
Meg vannak érte fizetve.
2019. febr. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim válasza:
96%
Tragikomédia.
2019. febr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
46%
#11 Na kérdező most láthatod, hogy néhány ellenzéki szavazó pont olyan bekötött szemű birka, mint néhány kormánypárti. Szerintem elvárható, vagyis elvárnám ha ellenzéki lennék és engem (is) képviselnének, hogy havi 2-3 milliós fizetségért ne rontsanak el olyat mint az átlagember, és égessék le nem csak magukat hanem a szavazóikat is.
2019. febr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
15.! Teljesen egyetértek. Akármilyen hihetetlen, én még mindig hagyományos módon nézek híradót, nem tehetek róla, hogy mindig az ilyeneket nyomják az arcomba. Ha tájékozott szeretnék lenni minimális szinten, akkor szinte mindent lát az ember. Még ezt is. Szerintem felháborító egy-egy ilyen eset. Készítsenek táblákat, pont leszarom, de akkor legalább úgy, hogy ne égessék az országunkat!
2019. febr. 20. 15:24
 17/35 anonim ***** válasza:
53%
Nálam jobban kevesen utálják a jelenlegi hatalmat, de a bukott baloldal már annyira szánalmas hogy röhögni se tudok rajta. És sok agyatlan kormánypárti meg ezekkel mossa össze a teljes ellenzéket.. Szóval én pont letojnám hogy Kunhalmi mit hogyan ír és hova, ha azzal csak a saját pártját járatná le. Jó mondjuk akkor is szomorúnak tartanám hogy az mszp szavazókat ilyenek képviselik, de annyira nem húzna fel mint így.
2019. febr. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

Hát ezért nem politizálok többek közt. Most kaptam egy üzenetet, hogy ne bántsam Kunhalmit, mert szájon basz ököllel...

Anyááám borogass!

2019. febr. 20. 15:38
 19/35 anonim ***** válasza:
73%

Karácsony Gergely Orbán "dolgozószobályáról" írt

ITTHON hvg.hu 2019. február. 20. 13:33

Karácsony Gergely Orbán "dolgozószobályáról" írt



A Pesti Srácok vette észre, hogy Karácsony Gergely, a Párbeszéd társelnöke, a baloldali pártok főpolgármester-jelöltje is képes eltéveszteni, mikor kell, illetve nem kell ly-t használni egy szóban.


Karácsony Gergely arról posztolt, hogy a főváros 67 milliárdos hitelt vesz fel, ehhez pedig azt írta, Budapestnek semmi haszna a fideszes vezetésből. Az eredeti poszt úgy folytatódott, hogy


miközben Mészáros Lőrinc dupla áron építi csilivili stadionokat városszerte, a budapestieknek fontos dolgokra még hitelből se nagyon van pénz. Persze Orbán Viktor dolgozószobályából ez már nem látszik.

Na azért ez sem piskóta 😂😂😂

2019. febr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
73%

Lyó, rendben van, a filyatalok mentesülnek a hejesirási hibák alól.

DE a Bangóné??? Meg a többi, aki látta? A Varjú meg a másik, aki büszkén állt mellettük? Azok egyáltalán nem.

2019. febr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!