Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy Kunhalmiék ennyire leégették magukat? "Folytani a szót. '

Figyelt kérdés
Azért az kemény, hogy nagy táblával a kezükben kiállnak egy orbitális nagy helyesírási hibával. Látszólag nem nagyon zavarta őket. Ez a Kunhalmi Ágnes szerintem alapból nem százas. Évek óta csak vihog, posztolgat, eljátssza a hattyú halálát, stb., stb. Tuti, hogy feltűnési viszketegségben szenved, vagy egyszerűen csak szed valamit. (Egyébként nem politizálok, de ez már nekem is sok(k).)

#fojtatni
2019. febr. 20. 14:42
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
25%

Kunhalmi nem áll pszihiátriai kezelés alatt mint orbány. Bangóné sem. Nyelvet nem nyujtogatnak meg faszt sem vakarnak és nem is lopnak...

Ennyi indok elég?

2019. febr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
30%
Nem gondolom égőnek, munka közben vétett egy a munka szempontjából jelentéktelen hibát. Csalni, lopni, hazudni, korruptnak lenni, lerombolni a demokráciát, mert az ezt művelőket támogatni, mosdatni, na az égő!
2019. febr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
75%

21

Ennyi indok mire?

2019. febr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kommentelök! A ba-be/ban-ben (sokkal egyszerübb) helyes használatát mikor kéritek számon ilyen lelkesedéssel a politikusokon, közszereplökön?????
2019. febr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Csak kapkodom a fejem, pedig már írtam ebben a kategóriában pár kérdést az évek alatt, amióta regisztráltam. Ember legyen a talpán, aki igazságot tud tenni a vélemények között. Mindenesetre tőlem mindenkinek ment egy hasznos jel, mert így, vagy úgy, a maga módján mindenki mondandójában van igazság. De még mindig fenntartom, hogy ha valaki kiáll (a nagy munkavégzése közben), legalább nézze meg a Google-t, akkor nem lesz több gond. Nem akarok okoskodni, de ez alap, ha már eleve tisztában vannak vele, hogy nyilvánosságra kerül és a média lehozza.

Egyébként mindjárt megsajnálom a politikusokat, ki sem látnak a munkából.

Halkan megsúgom, apám anno párttitkár volt, szóval ne jöjjenek a mocskolódó privát üzenetek.

2019. febr. 20. 17:01
 26/35 anonim ***** válasza:
71%

24

Számonkérjük, én legalábbis, itt is.

Bár a ba-be/ban-ben annyiban más, hogy élő beszédben sokszor változtat az ember azon, hogy mit hogyan mondjon, és akkor a már kimondott ba-be/ban-bent még zavaró is lenne módosítani, elterelné a hangsúlyt a lényegtől.

Ezen kívül, a ban-ben ba'-be' használata régen használatos volt -igaz nem a vájtfülüek köreiben-.


Hiba, az biztos, de össze sem mérhető a j-ly tévesztéssel.

2019. febr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
0%

" Ők parlamenti képviselők, nem vécépucolók."


ha a Wc-t vc-nek írod,attól még a sz-r nem lesz illatosabb.

2019. febr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
83%
Kunhalmi már hamarabb lejáratta magát. Ez nem sokat nyom már a latban.
2019. febr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
80%

27

Talán nézd meg inkább a legújabb helyesírási szabályzatban a vécé, vécépapír helyesírását.

2019. febr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 Ypszilon1980 ***** válasza:
26%
Sajtóban, interneten naponta vannak elírások, rossz kifejezések, amik sokkal szembetűnőbbek, ez sem rosszabb.
2019. febr. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!