Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy Kunhalmiék ennyire leégették magukat? "Folytani a szót. '

Figyelt kérdés
Azért az kemény, hogy nagy táblával a kezükben kiállnak egy orbitális nagy helyesírási hibával. Látszólag nem nagyon zavarta őket. Ez a Kunhalmi Ágnes szerintem alapból nem százas. Évek óta csak vihog, posztolgat, eljátssza a hattyú halálát, stb., stb. Tuti, hogy feltűnési viszketegségben szenved, vagy egyszerűen csak szed valamit. (Egyébként nem politizálok, de ez már nekem is sok(k).)

#fojtatni
2019. febr. 20. 14:42
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
14%
Nem hinném, hogy leégette volna magát.
2019. febr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
*fojtani (kulcsszó-helyesbítés) :)
2019. febr. 20. 14:45
 3/35 A kérdező kommentje:
Mert miért nem?
2019. febr. 20. 14:46
 4/35 anonim ***** válasza:
88%
Az mszp oktatásért felelős szakpolitikusaként hozta a szokásos fromáját...
2019. febr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
74%

Nekem személy szerint azért tetszik például Kunhalmi Ágnes jelenléte, mert egyrészt az életútjából kiderül, hogy színésznőnek készült (nem is volt túl élethű ez az ajtónak rohanós esete 😀), és hát miután nem sikerült neki a felvételi, akkor kezdett egyéb tanulmányokba, igaz vagy öt tíz évig nem kaphatott diplomát mert nem volt nyelvvizsgája sem, de benne van az a "buta bájos szépség". Másrészt ugye emlékszünk rá amikor azt mondta, hogy "azt majd akkor megyünk át a hídon, amikor odaértünk!", aztán szerintem még be is kuncogott egy kicsit a bugyijába, tuti hogy valamit szívott vagy be volt pipálva 😁... úgyhogy szerintem semmi baj nincs vele, mert tökéletesen jelképezi az ellenzék kvázi egyik vezető politikusaként, illetve most már inkább politikai aktivistájaként azt az egész a miliőt, ami magát az egész ellenzéket is jellemzi...

Szóval legalább nap mint nap meggyőződhetünk róla, hogy kik vannak az ellenzéki oldalon😁😁

2019. febr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
31%
Nem szólok semmit. Nem követem Kunhalmi munkásságát, nem tudom, miről van szó, és nem is érdekel. A videóit viszont meg szoktam nézni, mert viccesek.
2019. febr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 LazyJones ***** válasza:
46%
Fojtani, folytatni. Két, baromira hasonló szó, ráadásul nem kevés embernek alapvetően problémát okoz a j-ly. Túl van lihegve. Kíváncsi vagyok, az utca emberei közül hányan tudnák kapásból megmondani a jó megoldást.
2019. febr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
66%
Legyünk már picit elnézőbbek velük! Majd kialakul a helyesírásuk meg a kultúrájuk is...
2019. febr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Nem semmi, valakivel nagyon egy húron pendültem, mert 2 perccel előtte valaki pont ugyanezt írta kérdésben. Ez valami telepátia volt. Bocs az előző kérdezőtől!
2019. febr. 20. 14:52
 10/35 anonim ***** válasza:
28%

Őszintén?


Pont nem izgat.

Állítom neked,hogy a magyarok legalább fele elrontaná ezt a szót,és nagy sok J és LY írását nem tudná.


Ja,és attól,hogy ugyanazt a hangot két különböző betűvel írjuk és helyes vagy nem helyes jobb lesz az országnak?

Nem.


De amíg ilyen hülyeségekkel vannak elfoglalva az emberek,addig az érdemi dolgokon nem gondolkodnak.

2019. febr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!