Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan változtatnád meg a...

Hogyan változtatnád meg a választási törvényt és a helyesírási szabályokat?

Figyelt kérdés
Mert szerintem a választási törvényeken kívül, a helyesírási szabályokat is úgy kellene megváltoztatni, ahogyan az a baloldalnak kedvez. :DDDD
2019. febr. 21. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Na még csak az kellene hogy a tisztelt ellenzék szája íze szerint változtassuk meg a dolgokat! 😂😂😂
2019. febr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Andizsuzsi ***** válasza:
74%
Maradjunk annyiban, hogy mindkét oldalon vannak bajok, nem kicsik.
2019. febr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Te most kajak ennyire unatkozol? Most az, hogy itt ekézed az ellenzéket miként teszi jobbá az életedet? Nem a szórakozásról beszélek, miként segít abban téged, hogy előre lépj a karrieredben, a szerelmi életedben, stbben?
2019. febr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2


Na most magadra uszítottad mindkét oldalt!


Le is nulláztak mint gyurcsányék a GDP növekedést :)

2019. febr. 21. 15:25
 5/6 Andizsuzsi ***** válasza:

"Na most magadra uszítottad mindkét oldalt!"


Megszoktam már. Felváltva vagyok hol fidesses, hol libernyák. Emlékszünk még Schmitt botrányosan gyenge helyesírására, és most ugyanez az ellenzéki oldalon. Kevesebb nyilvánosságot kapott, amikor egy Bánki Erik (Fidesz) által jegyzett indítványhoz azért kellett módosítókat beadni, mert az eredeti súlyos helyesírási hibákat tartalmazott. De annak idején a Magyar Közlönyben is helyesírási hibákkal megtűzdelve jelent meg a villanyszámlák kinézetének kötelezően alkalmazandó mintája (a rezsicsökkentéshez kapcsolódóan). Siralmas az egész.

2019. febr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5


Valószínűleg te is igazi szabad gondolkodó vagy ahogy én is és két hazug szélsőséges politikai irányzat között őrlődünk.


Csak pislogunk látva, hogy miközben egymást vádolják gazemberséggel, egyik kutya másik eb.

2019. febr. 24. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!