Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem akarok konteókat gyártani,...

Nem akarok konteókat gyártani, de lehetséges, hogy a családtámogatási hitelekkel ugyanúgy csapdába csalhatják az embereket, mint a devizahitellel, adósságba taszítva őket?

Figyelt kérdés
2019. febr. 23. 18:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"kormányok csalták csapdába az embereket, sőt... Ráadásul még a bankok sem hangoztattak olyasmit, hogy jó lesz neked, ha adósságod lesz..."


Hát persze :)

Azért adták akkor is hitelbírálat meg minden nélkül :)

A tv tele volt reklámmal, hogy váltsd át a forint hiteled devizára, mert az milyen jó.

2019. febr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Elvileg ha nem sikerül 5 éven belül a gyerek, akkor piaci kamatozású lesz a hitel. Biztos, hogy sokan bele fognak bukni.

Szerintem akinek van esze nem vesz fel hitelt még meg nem született gyerekre.

Egyébként a pénzügyi kultúránk elég pocsék, az emberek tehetetlensége és ostobasága is közre játszik a bebukott hitelekben.

Van olyan ismerősöm aki éveken keresztül folyamatosan hitelt vett fel mindenre. Autó, ház, számítógép, telefon, elektronikai eszközök. Mellette volt személyi kölcsöne is hétköznapi dolgokra.

Aztán csodálkozott, hogy nem bírja fizetni.

Csak akkor és csak annyit szabad felvenni szerintem, amit nagyon muszáj. Nyilván lakni kell valahol, érthető, ha lakásra hitelez valaki. De lehetőleg minél kevesebbet kéne felvenni

2019. febr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Csapda méghozzá mekkora! Sztem mindenki beiratkozhatna vmi pénzügyi szakember tanácsadó alaptanfolyamra hogy lássa az alagút végét. Ahogy már megesett ez a devizáknál is. Persze fel kell venni azt a 10 milliót de csakis 1 gyerek után vagy gyerek nélkül mert úgy a buli.
2019. jún. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!