Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy óvszerváltás...

Lehetséges, hogy óvszerváltás miatt teherbe estem, amikor ugyanúgy történt minden mint eddig?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy másfél éves kislányom, és szülés óta óvszerrel védekezünk a párommal. Eddig piros durexet használtunk, semmi probléma nem volt. Ebben a ciklusomban 13 napja, és 7 napja voltunk csak együtt, és akkor viszont lifestiles-t használtunk. Mindig leellenőrizzük az aktus végén az óvszert, most is így tettünk. Minden benne maradt, nem szakadt el, nem lyukadt ki, nem csúszott le. Én is száraz voltam belül. Most mégis késik a menzeszem. Pedig ebben a másfél évben percre pontosan 23 napra jött meg, és már 3. napja késik. Tegnap olyan érzésem volt, hogy mindjárt megjon, de el is múlt. Lehet hogy mégis az óvszerrel volt valami? Járt már valaki így? Holnap csinálom az első tesztet...

2018. ápr. 15. 01:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj tesztet és kiderül. Az óvszer sem 100 %-os védelmet nyújt. De lehet csak késik. Nyugi.
2018. ápr. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Minden lehetséges
2018. ápr. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
32%
Van gyereked de fogalmad sincs mitől lehetsz terhes,plusz számomra az is hihetetlen hogy nem tudod mit csinálj ilyenkor ha késik.Szerinted mi meg tudunk vizsgálni?Vagy megcsináljuk helyetted a tesztet?
2018. ápr. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Csináltam reggel tesztet, de negatív lett.. De lehet hogy korai még... Hát nem tudom mit csináljak, mert ilyen nem volt még, hogy nem szakadt ki át óvszer, és mégis késik...
2018. ápr. 15. 07:33
 5/22 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy Ti nem tudtok megvizsgalni, de orvoshoz is korai még menni, de inkabb arra lettem volna kíváncsi, hogy óvszer használat mellett ha nem szakadt ki, lehetséges e teherbeeses...
2018. ápr. 15. 07:42
 6/22 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem szakadt ki, szerintem nem valószínű a terhesség. Persze nem lehet 100%-osan kizárni, van ilyen is, de ritka. Inkább gyanús, hogy nem is "késik", hiszen 23 napos ciklus nagyon rövid... Mindig ilyen volt?


Nekem 26 napos, és előfordul "késés" - 28-29. napra. Tesztelj pár nap múlva, ha nem jön meg, de én normális védekezés mellett nem félnék ennyire a terhességtől. Azért nem megy az annyira könnyen (sajnos).

2018. ápr. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. Normál esetben is előfordulhat, hogy megváltozik a ciklus hossza. Nekem volt olyan, hogy nem csak a napot tudtam pontosan, de még az időt is, annyira pontos volt. Aztán megváltozott. Nem kell aggódnod.
2018. ápr. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

A lifestyles semmivel sem rosszabb minőség, sőt!

Emiatt nem aggódnék.

Óvszer mellett csak hibázva lehet teherbe esni. Legnagyobb hiba az szokott lenni, hogy az óvszer mellettük. Ha időben felkerül, az aktus előtt és nem közben, akkor már jó.

De ez:

"Én is száraz voltam belül"

?

Ha nem is élvezed, minek?

A szárazságtól egyébként szakadhat is (legközelebb).

2018. ápr. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem 23 napos a ciklusom, hanem ahogy elmúlt a menzesz, 23 napra rá szokott megjonni. És ilyen nem nagyon volt, szülés után szépen beállt. Előtte világ életemben gyógyszert szedtem, de akkor is pontos volt.
2018. ápr. 15. 08:50
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, megpróbálok kicsit megnyugodni, hátha tényleg azzal van a baj. :/
2018. ápr. 15. 08:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!