Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem akarok konteókat gyártani,...

Nem akarok konteókat gyártani, de lehetséges, hogy a családtámogatási hitelekkel ugyanúgy csapdába csalhatják az embereket, mint a devizahitellel, adósságba taszítva őket?

Figyelt kérdés
2019. febr. 23. 18:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Dehogynem akarsz.
2019. febr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Benne van a pakliban. De aki hisz orbánnak az eleve nagyon naiv vagy tájékozatlan.
2019. febr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Engem érintene a dolog, de sem jogi dolgokban, sem pénzügyben nem vagyok magasan képzett ember, hogy kiigazodjak ezen.
2019. febr. 23. 18:59
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Ugyan az lesz,mint a devizával
2019. febr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem a hitel szokta tönkre tenni az embereket hanem az emberek saját hülyesége. Főleg azt bírom mikor olyan kifogásokkal jönnek hogy "de már vissza fizettem az egészet" Nem birják felfogni hogy mit is jelent a kamat hogy a hitel az egy szolgáltatás és a szolgáltatásért fizetsz
2019. febr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 mindentudó99 ***** válasza:
95%
#4 Miért? Áltozó kamatozású? Marhaságokat nem kell írni.
2019. febr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
A mostani 10 milliós hitelnél nem lesz hitelbírálat, ami elég érdekes lesz, amikor a sok testvír felveszi majd..
2019. febr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha egyébként is kéne hitelt felvenned, akkor élj vele. Ha nem létszükséglet, akkor én a helyedbe nem venném fel. Ez is csak egy hitel, adósság, bárhogy is nevezik.
2019. febr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért a deviza esetében sem a kormányok csalták csapdába az embereket, sőt... Ráadásul még a bankok sem hangoztattak olyasmit, hogy jó lesz neked, ha adósságod lesz... Mindenesetre törleszteni azt ugyanúgy kell és nem szabad akkor felvenni hitelt, ha úgy érzed, hogy nem fogod tudni fizetni....
2019. febr. 24. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
közel sincs akkora kockázat, nincs annyi variáns mint egy más valutára felvett hitelnél
2019. febr. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!