Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszeseket nem szomorítja...

A fideszeseket nem szomorítja el, hogy nem fejlődik az ország, szárnyaló gazdaság és EU támogatások mellett?

Figyelt kérdés
A fideszeseket nem zavarja az egészségügy, oktatás állapota?
2019. febr. 23. 19:27
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
0%

#60


Stadionba nem csak foci van! 😂

2019. febr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
79%

Nem zavarja őket, hatott a propaganda.

Egyébként nyilván én is többet keresek jóval, mint mondjuk Gyurcsány idején.

De az árak rengeteget emelkedtek+a megélhetés is.

Az albérlet és az ingatlan árak is a plafonon.

2010-ben vásárolt lakásom most 5x annyit ér. Kérdés, hogy aki most venne ingatlant, az mégis miből kéne, hogy tegye? Annyira sokat nem emelkedtek a bérek, meg mint írtam a magasabb árak elviszik a különbözetet.

Összeségében szerintem nem élnek jobban az emberek. Egyre jobban csúszunk le a harmadik világ szintjére, miközben Románia, Szlovákia elmegy mellettünk.

2019. febr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
34%

#62


Nőttek az árak is de a bérek is! Valahonnan megkell lennie a fedezetnek, de mivel a béred is nő könnyen kibírod fizetni! Amúgy emlékez csak vissza, hogyan járt 2008-ba az ország, pont ezért, na meg mert elvolt adósítva az ország! Vásárlóerő-paritáson számolva az egy főre jutó bruttó hazai termék (GDP) és az egy főre jutó tényleges egyéni fogyasztás (AIC) lista,már évek óta ugyanaz! Románia ment csak feljebb, de szerintem olyan fejlődésből mint az, nem kértek! [link]

2019. febr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem Magyarország igen is fejlődik.

A korházak kitűnő állapotban vannak, a fiatalok csak úgy rohannak ide vissza külföldről, Orbán a vagyonát MO fejlődésére szenteli, Pénztáros Lölö nem tolvaj hanem egy kitűnő üzleti érzékel megáldott üzletember. Mióta nőt a minimálbér tudok venni egy tejet és egy kenyeret is jobb napokon. Miez ha nem luxus?

2019. febr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos nemrégiben sok időt töltöttünk a debreceni kórházban, orvosokkal nem lehet persze ilyesmikről beszélni az ő véleményüket közvetlenül nem tudom de a nővérkéknek többször is megeredt a nyelve úgymond. Egyöntetű és határozott a véleményük, a helyzet a Fidesz kormányzása óta katasztrófa és míg 2010 előtt sem volt hiperszuperjó, de egy más világ volt szerintük. Most itt a dilemmám kinek higgyek? A gyakorikérdések fideszes propagandistáinak vagy az egészségügyben 20 éve dolgozó nővérnek?
2019. febr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!