Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol tudom aláirni azt a...

Atesz 90 kérdése:

Hol tudom aláirni azt a peticiót amely a trianoni békeszerződést vizsgálja felül Brüsszelben ha eléri az egymillió aláirást?

Figyelt kérdés
2019. febr. 27. 12:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

A dontes mar ervenyet vesztette, felulbiralta masik beke.

Arrol nem is beszelve, hogy azok az orszagok, amelyek akkor kaptak Magyarorszag teruletebol tobbsegeben mar akkori formajukban nem is leteznek (ez alol Romania es Ausztria a ket kivetel).


Szoval ez kb. olyan, mintha a romaiak hoditasait vizsgaltatnad felul.

2019. febr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Drábik János: mi magyarok előadásában az utolsó pár percben van róla szó! Aki a hangoláson kivül képes előbb végig nézni utánna ossza meg velem a zsenialitását! köszönöm
2019. márc. 3. 08:41
 13/22 A kérdező kommentje:
mert igen is van ilyen petició és mindannyiunknak kötelesége aláirni, attol hogy valaki tudatlan de azt hiszi hogy biztos az ő elképzelése a jó azt megkérem valahogy próbáljon felébredni pl nézze meg ezeket az előadásokat
2019. márc. 3. 08:44
 14/22 anonim ***** válasza:
Rendben. De arra a kérdésemre még mindig nem válaszoltál, hogy és ha aláírjuk/ják akár 10 millióan akkor mi lesz? Mit változtat a tényeken, a jelenlegi helyzeten, hogy egy 100 évvel ezelőtti döntés felülvizsgálatát kérik?
2019. márc. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
ha egymillió aláirás összegyülik akkor foglalkozniuk kell vele Brüsszelbe, már több mint 200 ezren aláirták és én is alá szeretném irni, azért tettem fel a kérdést, nem hogy az okosságokat olvasgassam! Látezik országos trianon bizotság is akik harcolnak ezekért a célokért nap mint nap a tudtunk nélkül is, ezért tartozunk annyival hogy legalább megprobáljunk utánnajárni! Miveé ez a vecsési előadásán hangzott el és nincs jobb ötletem, szerintem beszélni fogok a rendezvény szervezővel hogy hol tudom aláirni majd itt közzéteszem. Önszorgalomból hallgassatok meg pár előadását ennek a nagyszerü Magyar hazafinak mert ő élharcosa a sorsunk alakulásának
2019. márc. 3. 10:19
 16/22 anonim ***** válasza:

#12

Ja,hogy Drábik adta az ötletet...

A te helyedben nem venném komolyan azt a manuszt..

2019. márc. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ne trianonozz már mint mondtam a 47es parizsi béke szentesíti Magyarország határait és azóta már számtalanszor kijelentette Magyarország és szerződést is írt alá h nincs területi igénye. Amúgy meg nem mindegy neked mi hol van? Schengeni tag sok szomszédunk Romániába meg mehetsz szemelyivel. Ukrajna és Szerbia ami nem uniós tag de szerbiaba is lehet szemelyivel menni. Ma már nem a határok számítanak hanem a nemzetek felettiseg.
2019. márc. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Atesz 90

Kérlek figyelj végre oda, mert érdekelne a válaszod, de nem arra válaszolsz amit kérdezek.

Aláírások meg lesznek, OK.

Foglalkoznak a kérdéssel, felülbírálják a 100 évvel ezelőtti döntést, OK.

DE MI LESZ UTÁNA? MIT KEZDESZ EZZEL ÉS MILYEN EREDMÉNYT VÁRSZ ETTŐL? SZERINTED mi történik ezen felülvizsgálat után, milyen döntést hozhatnak és min változtatna ha megtörténne?

És kérlek ne ismételd meg még egyszer, hogy szerinted alá kell írni meg milyen fontos, mert nem ezt kérdezem, hanem hogy MINEK ez az egész? MI lesz a vége?

2019. márc. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lesz a vége, egy aláirást nekem megér! de ugy nőttem fel mint határon túli Magyar, nyilván ti nem tudjátok milyen jó az amikor nem mersz hangosan az utcán magyarul beszélni mert meg is verhetnek érte, de ez már bebizonyosodott hogy a határon tuli magyaroknak sokkal nagyobb a magyar érzetük mint a határon belül maradtaknak, és fáj trianon jobban! Nagyon sajnálom a nemzetünket, mert ennyire aljas módon csak Magyarország lett szétdarabolva! Egyedülálló! Persze aki ebbe bele tud törődni az éljen igy tovább! Megérdemli a sanyaru sorsát! Akinek nem inge ne vegye magára! Nem véletlen gyülik az aláirás, trianon 100 évre szolt
2019. márc. 4. 16:40
 20/22 anonim ***** válasza:
40%

'trianon 100 évre szolt'


C-c, történelmi ismeretek elégtelen. Egyrészt Trianonnak nem volt lejárati ideje, másrészt-ahogy előttem jelezték- 1947-ben felváltotta a párizsi béke..

2019. márc. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!