Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy kilencezres „kisvárosban”...

Egy kilencezres „kisvárosban” (=falu) miért kell évente 60-70 embert kitüntetni?

Figyelt kérdés

Tudom, magyarok vagyunk, rangkórságban szenvedünk, majdnem mindenki azt hiszi, hogy Ő a világ közepe, Nélküle nem megy a semmi, és ezt természetesen el is kell (!) ismerni egy (vagy több, inkább több!) kitüntetéssel, éremmel, plaketmakettel (Hofi), de tényleg nem érzik sem az adók, sem a kapók, hogy rajtuk röhögnek a többiek?

Tényleg nincs annyi eszük, hogy felfogják milyen szánalmasak?


2019. febr. 28. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs.
2019. febr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

Érzem, a falu várossá kitüntetéséről is megvan ám a véleményed... Főleg amikor négy szomszédos faluból három már város, akkor nem tudom, mégis mi a bánat fog kirajzolódni az ország valós térszerkezetéről, kb. semmi, csak a város szót sikerült szemétre vágni.


Van ebben egy ilyen uram-bátyám körbehugyozás, hogy én kitüntetlek téged, te kitüntetsz majd engem, aztán majd jól egymásra szavazunk amikor kell, ne feledd.

2019. febr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne legyél már irigy, így tényleg nem foglak téged sem kitüntetni soha.
2019. febr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!