Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Folyamatosan erősödik a...

Folyamatosan erősödik a Jobbik,44 új helyi szervezetük alakult és 400 új taggal bővültek. A kormánypárti média miért csak az ellenkezőjéről hajlandó beszámolni? Ennyire szeretik a helyreigazítási pereket?

Figyelt kérdés
"A Jobbik kongresszusa ma egyhangúlag kijelentette, hogy hiába próbálja meg a hatalom jogsértő eszközökkel és bírságokkal megtörni közösségünket, mi nem adjuk fel az ellenállást és folyamatosan erősödünk, hiszen 44 új helyi szervezetünk alakult és 400 új tagunk lett az elmúlt időszakban. Ha kell, akkor nulla forintból is el fogunk indulni a választásokon, mert mindennél jobban szeretjük ezt a hazát, és érte mindig újra fogjuk kezdeni a harcunkat."

2019. márc. 1. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Fizetett hírdetésünket olvasták.
2019. márc. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Azért, mert ez a propaganda. Azt a látszatot akarják kellteni, hogy egyre gyengébb, így bizonytalanítva el a bizonytalan szavazókat. Az egész taktikának ez a lényege.
2019. márc. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Maradjunk annyiban, hogy semmiféle jogsértő bírság nincs... a jobbik saját magát csinálta ki, ezt ők is pontosan tudják! A többi része már hablaty, meg nem kellett volna megengedni Vonának, hogy eladja a pártot Simicskának...
2019. márc. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
#4: Ügyesen visszaböfögted a kormánypropagandát, gratulálok. Mondom ezt úgy, hogy soha nem voltam és most sem vagyok jobbikos.
2019. márc. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsónak: én azon nevetek, hogy az első válaszló képes volt elsütni azt a poént, hogy fizetett hirdetésünket olvasták, miközben biztos vagyok benne, hogy a Fidesz pártközpontból kapott utasításait nem ingyen hajtja végre. :)
2019. márc. 1. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!