Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik szerint diktatúra van és...

Akik szerint diktatúra van és a Fidesz tönkretette a demokráciát azok, hogy mondhatjákmásokra akik szerint ez túlzás, hogy agymosott, fideszbérenc nácik?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert egy demokratikusan gondolkodó ember tiszteletben tartja azt hogy nem csak eyg igazság létezik és nem próbálja meg a másként gondolkó embereket lehülyézni, lebutázni, hanem meg tudja érteni azt hogy különböző élethelyzetben lévő, különböző tapasztalatkkal rendelkező emberek különbözően gondolkodnak?

2019. márc. 2. 17:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy Orbánra azt mondják, hogy "felcsúti törpe". 174cm.
2019. márc. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
32%

Bal oldalon csak akkor van demokrácia ha azt csinálják amit ők akarnak.


Szó sincs itt diktatúráról, csak hát jobb ezt mondani mint beismerni az ellenzéknek, hogy nagyon gyengén szerepelnek a választásokon folyamatosan.

2019. márc. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ja Felcsúti törpe, gci, cigány és még sorolhatnánk miket mondanak, hadd mondják. De azokról azoknak akik nem értenek egyet velük ne akarják már megmondani nácik és agymosottak. Oké én azt gondolom hogy Pista buta. De ha demokratikus vagyok nem fogom Józsit is lebutázni csak mert ő Pistát okosnak találja. Érted már? Az nem demokratikus ha rákényszerítem másra a gondolataimat.
2019. márc. 2. 17:08
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos a fideszesek nagyon csúnya erkölcsi és szellemi bizonyítványt állítottak ki magukról az évek során. De őszintén tudná egy becsületes lelkű ember támogatni a korrupció, csalás, lopás, hazudozás, gyűlölködés kormányát? Ugye ugye. Erre csak hasonszőrű erkölcsökkel bíró emberek képesek.
2019. márc. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Èn azt gondolom, hogy a fidesznek diktatorikus jellegü kormányzása van, de még azért talán nem diktatúra ez, de a kezdeti jelek szinte mindenben meg van ami egy diktatúra elöjelei.

Èn soha nem mondanék másra ilyen dolgokat amit leírtál, és még igazából nem is gondolom, hogy azok akik fidesz pártik azok nácik lennének.


Viszont a fideszre szavaztam mindaddig amíg el nem kezdték az emberek eröteljes befolyásolását, és az emberek hergelését, és a rengeteg buta másokat megálázó, gyülöletet keltö plakát kampányt. Rengeteg fideszes politikával egyetértek. De ebben a migránsozó, gyülölet keltö, emberek direkt befolyásoló kampány miatt soha nem fogok rájuk szavazni.

2019. márc. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hasonló emberek támogatják? Na ez az igazi kirekesztés. Aki nem ért egyet veled, az korrupt, erkölcstelen, hazug tolvaj, egyre jobb.
2019. márc. 2. 17:16
 7/17 A kérdező kommentje:
Ötödik tudott normális intelligens választ írni. Koszonom.
2019. márc. 2. 17:17
 8/17 anonim ***** válasza:
18%
#5 Na és most kire szavazol helyettük? Mivel nincs más opció a jelenlegi palettáról.
2019. márc. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

2010-ben azt hittem végre vége a gazemberek korszakának. Aztán a saját munkahelyemen is szembesültem vele, hogy a szocikat megszégyenitő káderpolitika, uram bátyám rendszer alakult ki pillanatok alatt csak más szereplőkkel.

Ez a mai napig működik, ezért a fidesz támogatóinak szerintem semmi erkölcsi alapja nincs elitélni a megelőző kormányokat.

Ma vannak olyan emberek akik ugyanazzal a fanatizmussal hisznek a fidesz ideológiájában mint 50éve a mások hittek a szocializmusban.

Ezekkel az emberekkel nem lehet leülni beszélni, mert dogmákban gondolkodnak. Aki pedig dogmákban hisz az elvesziti a kapcsolatát a valósággal és áthatolhatatlan ideológiai falat épit maga köré. Ezt a falat a fidesz marketing csapata kiválóan épiti és tartja karban folyamatosan.

2019. márc. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
93%
Van különbség aközött, ha valaki másképp gondolkodik és ha valaki hülyén gondolkodik. Ugye nem kell kifejtenem?
2019. márc. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!