Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért náci a kormány családpol...

Miért náci a kormány családpolitikája?

Figyelt kérdés

2019. márc. 2. 20:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
63%
Aki ilyet állít az maga sem tudja. Kár is figyelni rájuk.
2019. márc. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
57%

"Az megint más kérdés, hogy azt, hogy nem akar ide jönni senki a kormány felhasználja néphülyítésre, hogy "mi állítjuk meg őket", pedig a nyugati határrész nyitva van, mégse rohannak ide a migránsok tömegével a hanyatló nyugatról."


Most tényleg nem kötekedés szándékából, de azt ugye tudod, hogy mikor megindult a migrációs hullám, Magyarországon keresztül mentek főként át, az EU-ba? És azt is tudtad, hogy eredetileg ha egy ország megtelt volna teljesen, akkor Magyarország is kapott volna migránsokat? Magyarul hiába, ha szerinted nem is akartak volna jönni akkor is ide tehették volna őket. Mi ebből nem kérünk, viszont az EU szeretné ha kivenné a részünk ebből. Mert ők például vele értenek egyet, így gondolják: [link]


Meg így: [link]

2019. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
19%

ma 21:29

Ha téged most odaraklak valahova, te ott maradsz mert én azt mondtam?


Mellesleg senki se beszél a kerítésről évek óta, csak a fidesz. Szögezzük le a tényeket:

-Soha nem akart ide jönni senki.

-Innen nagyon sokan mennek el.

-Az illegális bevándorlást soha nem támogatta senki.

-A kerítéssel az emberek nagyobbik része (nem csak a fidesz) egyetért.


Ezek szimplán tények, és előrelátható volt a családpolitika erőltetése. Évekkel ezelőtt tudtam, hogy ez lesz, mert szimplán ez a következő lépés. Ha kormányon lennék, és ilyen könnyen paliravehetném az embereket, én is ezt tenném. Fognék egy problémát, ami nem jellemző hazánkra, de a közeli országokra igen, és azzal kampányolnék, hogy "mi biza megállítottuk". Ennél könnyebb néphülyítést nem lehet kitalálni.

2019. márc. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
66%

"-Soha nem akart ide jönni senki.


-Innen nagyon sokan mennek el.


-Az illegális bevándorlást soha nem támogatta senki.


-A kerítéssel az emberek nagyobbik része (nem csak a fidesz) egyetért."


Dehogy nem szeretett volna, hiszen ahogyan mondtam erre vezetett, a migránsok egyik fő útvonala.


Egy felmérés szerint, innen mennek el a legkevesebben. Még a nálunk kisebb méretű európai országból is jóval többen mennek el. Csak éppen az EU például útközben papírok nélkül érkezett, legalizált illegális bevándorlókkal szeretnék pótolni a munkaerőhiányt.


És egyébként pontosan azért támadják a kormányt, ahogyan ki is lett fejtve a linkekbe amit küldtem, hogy nem fogad be migránsokat. Ez is bizonyítja, hogy azt szeretnék, hogy mi is befogjunk menekülteket, és ha egy ország megtelik kvóták alapján fogadjunk át párat mi is.

2019. márc. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
11%

ma 21:48


Na várj, előbb beszéljük azt meg, hogy ki az a migráns, aki rossz. Soha nem kérte vagy kötelezte Magyarországot senki arra, hogy illegális bevándorlókat fogadjon be. Első körben is csak az volt napirenden, hogy a bevándorlók kérelmeit bírálják el, és nem az, hogy illegális bevándorlókat fogadjunk be.


Ennek ellenére jöttek bevándorlók, ami sokaknál kiverte a biztosítékot, mivel a kormány úgy kommunikálta le a dolgot, hogy ők minden migráns ellen vannak. Akkor kiderült, hogy csak az illegális bevándorlókat akarták megállítani, amely meg is történt a kerítés felépítésével x éve, nem tudom már mennyi, nem tartom fejben ezt az évfordulót. Azóta is ez a téma, sajnos, és nem olyan, amelyben komolyabban kéne fejlődnünk, mint az oktatás vagy egészségügy. Sajnos arra, hogy javítsunk az oktatáspolitikát még nem fogja felkapni a jancsi bácsi a fejét a kisfröccsök mögül a kocsmában, de arra, hogy jönnek a migránsok, már igen.


Na de visszatérve az eredeti kérdésre. Melyik migráns a rossz? Mert a fidesz szerint aki legálisan akar jönni, az jöhet. Vagy lehet legálisan jönni, csak megfelelő bőrszín és/vagy vallás is kell hozzá? Hogy megy ez nálatok?

2019. márc. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
64%

Ma 21:54


Az EU az illegálisan, mindenféle okmány nélkül érkezett migránsoknak ad papírokat. Ennek számos veszélye van, már számtalanszor kilett fejtve. Ameddig a kerítés nem volt felépítve, számos terrorista vásárolt nálunk SIM-kártyát. Mi ezekből nem kérünk, lezártuk a határt. Nem semmilyen migránsból nem kérünk, hanem ezekből. Viszont az EU szeretné, ha mi kivennénk a részüket, és átengednénk illetve majd ha megellik egy ország kvóták alapján, átfogadni pár migránst. Ezért támadják, például olyan módon amit már elküldtem a linkekben, a kormányt!

2019. márc. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Nsdap a rendszerváltás elött volt párt annak az utódpártja a fidesz és azért náci mert ezek nácik.
2019. márc. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__97..


Csak az ilyen agyhalottak náci az ilyesmi. Teljesen komolytalanok.

2019. márc. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mitől lenne náci mikor egy hülye elmebeteg törpe elrabolja egy ország költségvetését a családjának?
2019. márc. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!