Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért náci a kormány családpol...

Miért náci a kormány családpolitikája?

Figyelt kérdés

2019. márc. 2. 20:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Egyszerű a válasz: nem az , csak pár nem tudja unalmában miket mondjon
2019. márc. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, csak kíváncsi vagyok, mit hablatyolnak össze.
2019. márc. 2. 20:19
 3/19 anonim ***** válasza:
60%
Gondolom nem láttál még SJW-ket. Azok szerint már az is náci, aki szerint ne az legyen az etalon család, hogy két transznemű nő összeházasodik és egy pápua gyereket fogad örökbe, akinek semlegesemű nevet adnak.
2019. márc. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 nemaRendőrség ***** válasza:
58%
Mert fehér gyerekeket és összetartó családokat akar, ez pedig nem fér össze a modern 21. századi értékrenddel
2019. márc. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
48%

Azért mert kísértetiesen hasonlít a Hitleréhez.

[link]

2019. márc. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
19%
Én ezt még nem hallottam hogy náci lenne.Nem is ezzel van a baj hanem az egyedülállók ellehetetlenítéséről.Mert adni csak úgy lehet ha méshonnan elveszenek,ez egyértelmű.
2019. márc. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
43%
Megmondta az Oxfordi egyetem egyik professzora is. Úgy kellene csökkenteni a családok üvegházhatását, hogy kevesebbet szülnek, és a munkaerőhiányt az Afrikai népesség többletével pótoljuk. Magyarul mi bolondok vagyunk, mivel magyar fehér gyerekeket szeretnénk. 21. századba ez nácizmus mivel a magyar kormány, csak a magyar gyermekek születését támogatja, másokét nem.
2019. márc. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
24%
Nem mondtam h nagy híve vagyok Orbán család politikájának de amúgy miért kell a náci szót egyből negatívnak venni? Lehet valaki nem leszolaskepp használja. Meg tudod a nácik alapították a vwt vagy ők kezdték el az autopalyat építeni.
2019. márc. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
58%
Nácinak nem náci, csak szar.
2019. márc. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
9%

Nem náci, csupán kényszer intézkedés. Magyarország nem olyan, mint a nyugat, itt nem lehet migránsokkal pótolni az elöregedő népességet, emiatt kénytelen a kormány a családokat támogatni, mielőtt totális anyagi csődbe kerülne a gazdaság.


Az megint más kérdés, hogy azt, hogy nem akar ide jönni senki a kormány felhasználja néphülyítésre, hogy "mi állítjuk meg őket", pedig a nyugati határrész nyitva van, mégse rohannak ide a migránsok tömegével a hanyatló nyugatról.

2019. márc. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!