Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért féltik a fideszesek...

Miért féltik a fideszesek állandóan az ellenzéki pártokat a megsemmisüléstől mikor egyértelműen övék az ország támogatása, még ha elosztva is közöttük?

Figyelt kérdés
Mindig azt látom, hogy jaj a Jobbik szétzilálta magát, az MSZP is hogy tönkretette magát a fideszesek szerint aztán a választásokon csak az övék az ország nagy többségének a szavazata úgy, hogy ők nem tudnak sem csalni sem szavazatokat kizsarolni vagy megvenni! Ennyire savanyú a szőlő a fideszeseknek?
2019. márc. 3. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem félünk, nem fázunk, Orbán Viktor a királyunk!
2019. márc. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még a 20%-ot se éri el semelyik ellenzéki párt, milyen többségi támogatásról beszélsz?
2019. márc. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ahogy kifejtettem a kérdésben, amíg az ország szavazóinak többségén osztozkodnak addig kicsit röhejes ez a szöveg. Arról meg mint azt már szintén mondtam már ne is beszéljünk, hogy ezek valódi támogatók, senki nem kapott se tüzifát, se közmunkát érte és mindenki beszél magyarul. :D
2019. márc. 3. 20:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Ő... én nem azt tapasztaltam, hogy övék lenne az ország támogatása, egy értelmes magyar sem szavaz a FIDESZ-re, de sajnos kevesebb van mint hülye akit meglehet venni, amíg nincs egy erős párt amilyen valaha a Jobbik volt addig sajnos ők maradnak de szerencsére mi - a Z generáció - közeledünk és ez egy olyan generáció aki szívből gyűlöli a FIDESZ-t. A Rendszer váltás már 30 éve volt és azóta se volt rendes pártunk itt lenne már az idő.
2019. márc. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!