Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kormánypárti női politikus...

Kormánypárti női politikus miniszterelnöknek?

Figyelt kérdés
A nemzetközi trendek szerint egyre több a női miniszterelnök. Ha feltételezzük, h a Fidesz-KDNP továbbra is nyerő szériában van, és elvonatkoztatunk OV személyétől, ki lenne a legalkalmasabb női miniszterelnöknek Mo-n?
2019. márc. 4. 09:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%

Felejtsd el!

Női vezetők a puhap*cs országokban vannak.

Csak férfi jelöltet vagyok hajlandó választani, legyen az bármekkora balfék.

2019. márc. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Selmeci Gabi ? Dobos Marianne ?
2019. márc. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Ha OV személyétől elvonatkoztatunk, akkor Szijjártó Péter.

És nem azért mert nem szeretem a nőket, de nincs senki rajta kívül (férfi sem) akit OV után erre a posztra alkalmasnak találnék.

2019. márc. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Lévai Anikó mennyire lenne szuverén személyiség, miniszterelnökként?
2019. márc. 4. 09:51
 5/16 compactegon ***** válasza:
24%
Gratulálok egyes, hogy 2019-ben Európa szívében még mindig inkább választanál egy alkalmatlan férfit, mint egy hozzáértő nőt. Asszonyt vered?
2019. márc. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%

Utolsó, ennek a kettőnek mi köze egymáshoz? Azt írtam, hogy miniszterelnöknek nem választanék, mert eddigi tapasztalataim alapján a női vezetők sokkal befolyásolhatóbbak mint a férfiak. Nem tudok olyat aki ne lenne az.

Ez még talán miniszteri poszton elmegy, de miniszterelnöki poszton már nem.

2019. márc. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 compactegon ***** válasza:
38%
Na ez így már kicsit pontosabban hangzik. EBBEN az országban nem választanál női vezetőt, mert nem látsz alternatívát. De azt kijelenteni, hogy nők képtelenek fontos pozíciót betölteni, szerintem sovinizmus.
2019. márc. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#7

Sovinizmus = egy politikai ideológia, ami alatt általában a hazafiság fanatikus megnyilvánulását értik, a haza vagy nemzet elvakult imádatát, kritika nélküli csodálatát tükröző, annak felsőbbrendűségét hirdető nézeteket.


Hímsovinizmus = Túlzásba vitt férfi öntudat, amely a nőket alacsonyabbrendű fajként kezeli.

2019. márc. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nemzetközi trend volt a komminuzmus is, és megérte?
2019. márc. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9%
Hát ez elég nehezen megvalósítható, mivel a Fideszben csak mutatóban vannak női politikusok.
2019. márc. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!