Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért Gyurcsány 5 százalékos...

Miért Gyurcsány 5 százalékos pártját okolják a tavalyi fidesz győzelemért? Ez matematikailag is helytelen megközelítés. Jobbik, LMP, Kutyapárt, Momentum kicsit se felelősök?

Figyelt kérdés
2019. márc. 6. 08:02
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Tudod kik okolják csak őket? A Fideszesek, ezzel is tolva a propagandát, miszerint ellenzék = Gyurcsány. Ellenzéki oldalon, főleg vidéken az összes többi pártot agyba-főbe ekézik a választási eredményekért, nem csak a DK-t.
2019. márc. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
A Kutyapárt és a Momentum kivételével mindet feloszlatnám. Az MSZP-t kihagytad, mert azt főleg.
2019. márc. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Mert Gyurcsány tehet róla.
2019. márc. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az MSZP-t azért nem írtam, mert szerintem Gyurcsány a DK-hoz fogja csábítani az MSZP szavazókat.

Emiatt vetették be Dobrev Klárát.

2019. márc. 6. 08:08
 5/8 anonim ***** válasza:

#4

Nem értem az összefüggést, de lehet.

2019. márc. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Dobrev Klárának csak mentelmi jog kell. Ami meglesz ha az 5%-ot elérik
2019. márc. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
Csak az idióták okolják akiknek az általános iskola első osztály matematika is toronymagas probléma az intelligencia szintjük miatt.
2019. márc. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
Ó, nem az öt százalékon van a hangsúly! Hanem magán Gyurcsányon, akinek a személye nemcsak a Fideszesek körében elfogadhatatlan, hanem úgy általában véve. Ezért mondjuk azt, hogy amíg ő ott kavar, azzal ártani nem árthat, sőt!
2019. márc. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!