Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is elgondolkodtató...

Szerintetek is elgondolkodtató, hogy Toroczkai László az M1-en szinte mindennapos jelenség, miközben a többi ellenzékit lebirkozva összeverve kidobják az ajtón?

Figyelt kérdés
Nem Orbán "lemarhított" tagozatát tisztelhetjük ebben a kedves pártban? Az is érdekes, hogy a Novákista khurucc infó is fidesz pronyó promót nyom már jó ideje....

2019. márc. 6. 22:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

"Azért egy normálisan fejlődő politikai párt képes felérni ésszel, hogy zsidózással és cigányozással nem lehet végigmenetelni európán, és változnia kell ahogy érik, felnő szellemileg."


Jó, de cseszhetik, ha a magyar társadalom nem akar velük együtt felnőni.

2019. márc. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Te tényleg egy hülye vagy. Jól beszoptátok a lyóbbik maszlagot! Én meg nem kérem a cuncis szivárvány koalíciótokat. :P
2019. márc. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"meg más amikor közösen vonulgatsz MSZP-s, DK-s képviselőkkel és h.lyegyereket játszol az utcán"


Szimplán összenő ami összetartozik. De jó látni ahogy ennyire fosnak egy alig mérhető párttól! :D

2019. márc. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy ilyen Bernadették hőbörögni, cirkuszolni mennek az M1-be. Nem lehetne velük normális műsort készíteni, mint Szanyival tegnap. Látod őt meghívták.


Egyik TV-sem akar olyan műsort készíteni, amiben a vendégek tépik a hajuk, ordibálnak és falhoz verik magukat. Láttál már ilyen politikai műsort nyugaton ? :O

2019. márc. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Toroczkaiék kriptofideszesek. A mi tanyánk gittegylet azért lett létrehozva hogy a jó öreg bolsevik módszernek a szalámitaktikának megfelelően a Jobbikot gyengítse. Egyik párt sem a kedvencem, de annyira egyértelmű hogy erről van itt szó.
2019. márc. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Akik maradtak az elveiknél? Ja, hogy azok elvek mikor Dúró Dorcika meg Novák külön-külön veszegették fel a lakhatási támogatásokat például, holott már réges régen együtt laktak?

Aki nem vágná a Mi Hazánkat azért hozta létre a Fidesz, hogy egy kontrolálható ,,ellenzéke" legyen. A Jobbikot kinyírja, hogy azok átmenjenek a Mi Hazánkhoz, ahol a vezetőket már irányítja Orbán.

2019. márc. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szép dolog az elmélkedés, csak ezt nem tudjátok 100%-ban alátámasztani, persze kizárni sem lehet. Amúgy meg nem értem mi az érdekes abban ha valaki kilép egy pártból. Nyilván a legtöbb esetne azért mert nem értettek már szót egymással, ez a bezzegnyugaton is így, nem mindig a párt az első. :) Lesz még nektek meglepetés, ha ez miatt sok (ex)jobbik-szavazó másra x-el, vagy el sem szavazni.
2019. márc. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

"Te tényleg egy hülye vagy. Jól beszoptátok a lyóbbik maszlagot! Én meg nem kérem a cuncis szivárvány koalíciótokat. :P"


Értem. Tehát szerinted az elfogadható, hogy Torockai nap mint nap a fidesz felszopójaként kántálja a hülyeségét az M1-en, Volner sértődötten elmenekül, mert nem vettek neki bőrkanapét, Novák pedig átalakította a kurucinfót kormányzati seggnyaló oldallá?

Ha annyi gerinc volna ezekben visszaadnák a mandátumukat, mivel listáról pöffeszkednek a parlamentben.

Hány kilakoltatáson vett ez a söpredék részt? Egyen sem! Z Kárpáth legalább ott van, meg Kunhalmi is időnként.

A egyetlen vállalható európai politika a Jobbiké.

2019. márc. 7. 16:45
 19/19 anonim ***** válasza:

A te elvtársaid viszont a ballib tv-kben paroláznak, az érdekes módon nem zavar. Sőt együtt tüntiznek, de máskor ne felejtsétek el lektorálni a molinókat a dolgok előtt! :)

Kunhalmi meg az egyik legegyügyűbb a politikai színtéren, nem is értem minek hoztad példának. :D

Meg azt sem miért kellene minden kilakoltatásnál valamelyik Toroczkistának ott lenni. :O


Az újdonsült kedvenc pártodnak befellegzett, szerintem a Vona is látta előre, hogy ezzel mellényúltak, és mondott le végül.

2019. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!