Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Helyes dolog, hogy a Fidesz...

Helyes dolog, hogy a Fidesz kormány a migránsoknak is ad CSOK-ot?

Figyelt kérdés
Vannak szaporább és kevésbé szapora kultúrák, ezzel a Fidesz gondolom súlyosan segíti az idegen kultúrák terjedését Magyarországon. Elég ijesztő ha belegondolunk ez hová fog vezetni.
2019. márc. 7. 18:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Kérdező látom aktívan olvasod és válaszolsz is az embereknek.


Én nem kötöttem beléd hanem volt egy kérésem hogy támazd alá egy forrással az állításod mert én nem találtam róla semmit. Hol van a link?

2019. márc. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

"ne írjál már akkora hülyeséget, hogy ad CSOK-ot a kormány a migránsoknak, mert ez nem igaz!"


Ott a banki feltételek között és a kormányrendeletben is fehéren feketén a külföldi állampolgár aki 3 hónapnál továbbra kap engedélyt itt tartózkodásra. Aki meg mondjuk kötvénnyel jött vagy ki tudja hogy engedte ide a Fidesz az meg nem is kérdés akkor innentől. Erre megint csak azt tudom mondani, hogy ennyire nem fájhat az igazság. Most már előre kíváncsi vagyok ezt mivel fogják elkezdeni védeni a fideszesek. Most úgy látom még a tagadás fázisában járunk. :D

2019. márc. 7. 19:21
 13/18 A kérdező kommentje:

ma 19:19


Nem találtál? Hát nem mondok semmit inkább, gondolom most az jön, hogy csak ellenzékieknek dolgozik a Google is most már. :D

[link]

vagy

[link]

Valószínűleg a kormányrendelet sem menne, ha a bankok CSOK tájékoztatója nem ment:

[link]

2019. márc. 7. 19:44
 14/18 A kérdező kommentje:
És ezzel azt a részét a dolognak, hogy ez igaz vagy nem igaz lezártnak tekintem, az efféle nyivákolások nem érdekelnek tovább.
2019. márc. 7. 19:48
 15/18 anonim ***** válasza:

Köszönöm. Mellesleg leszarom hogy ellenzéki vagy kormánypárti én nem ilyen hülyeségek mentén általánosítom a másikat.


A kérdésre válaszolva pedig igen ez nagy hiba hogy magyar állampolgárság nélkül is igénybe lehet venni

2019. márc. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mi lett volna ha vagy rögtön a kérdésbe beteszed ezeket a linkeket vagy megadod amikor először kértük? Így nagyon olyan szaga van a dolognak - féleg a facebookos fake link után - hogy utólag kerestél alapot a kérdésedhez.
2019. márc. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

ma 22:00


Előbb ki tudtam találni ezt a kérdést valahogy valahonnan, majd utólag néztem össze azt ami az alapját adja amúgy a kérdésemnek??? Jó, rendben. :DDD

És amúgy milyen "fake" linkről álmodsz folyamatosan, csak hogy fokozzuk a mulatságot? Csak mert abban a féklinkben minden benne van, az is, hogy honnan tudtam meg ezt a dolgot meg az is ami bizonyítékként alátámasztja az egészet! Te teljesen rendben érzed magad, most őszintén? :D

2019. márc. 7. 22:33
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha dolgoznak helyettünk is akkor igen, egyébként nem.
2019. márc. 13. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!