Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mennyiben változot...

Szerintetek mennyiben változott a munkaerőpiac Magyarországon 2009 óta?

Figyelt kérdés
Mennyivel javultak itthon az elhelyezkedési esélyei pl. a humán - vagy készségszakos tanároknak, bölcsész végzettségűeknek, vagy azoknak, akiknek művészeti diplomájuk van? Vagy éppen azoknak, akiket korábban mindenütt visszautasitottak, mondjuk kommunikációs, beilleszkedési zavarral járó pszichés betegségük miatt? Konkrétan mindazoknak, akiknek korábban csak az ország elhagyásával oldódott meg a foglalkoztatottsága?

2019. márc. 9. 13:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
65%

Nézzük csak van itt valaki, aki azt írja


ha van valamilyen kitanult szakmád akkor a cégek versenyeznek érd te pedig kényed kedved szerint válogathatsz vagy béremelést is kérhetsz


Én felhívom a figyelmét rá, hogy ez egy rohadt nagy tévedés és felhozom a sajtóban jelenleg is aktuális témát, hogy nem csak, hogy EZ NEM IGAZ, hanem konkrétan a TÖRVÉNY ÁLTAL ELŐÍRT szakképzett minimálbért sem fizette ki a Spar a targoncásainak. Ha igaz lett volna, amit ír, akkor tömegesen otthagyják a spart.

Nem hagyták ott, mert nem igaz, amit ír.


Jön a csavar, ő nekiáll kimagyarázni, hogy


A targonca vezetés nem éppen egy szakma


és nyomja tovább


Jog szerint lehet szakma de targoncavezetői jogosítványért nem szükséges semmilyen végzettség az csak egy kurzus.


erre ezt üzenem a kis ostobának


A(Z) ÉPÍTŐ- ÉS ANYAGMOZGATÓ GÉP KEZELŐJE (TARGONCAVEZETŐ) SZAKKÉPESÍTÉS LEÍRÁSA

OKJ 32 582 02 / E-000289/2014/A025


ez bizony szakma

de ő még ezután is magyarázza tovább.


Közben maga ismeri el ezzel, hogy hülyeséget írt, hiszen akkor mégsem igaz, hogy


kitanult szakmád akkor a cégek versenyeznek érd te pedig kényed kedved szerint válogathatsz vagy béremelést is kérhetsz


KI IS ITT AZ OSTOBA? Az, aki reálisan látja a munkaerőpiac helyzetet vagy az, aki össze-vissza hazudozik és be is ismeri, hogy nem igaz, amit írt, de nekiáll kidumálni.

2019. márc. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
20%

#11

Igen elismertem hogy rosszul fogalmaztam azzal hogy nem szakmák közé soroltam a targoncázást.


De könyörgöm értsd már meg hogy én arról beszélek hogy van olyan szakma is amiben nincs hiány. a diplomás szakmák közül például a Manager sem hiányszakma mert, ugyan ez a helyzet a targoncázással is hogy van utánpótlás.


Ennyire hülye nem lehetsz hogy nem vagy képes ezt felfogni

2019. márc. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nézzük csak van itt valaki, aki azt írja


ha van valamilyen kitanult szakmád akkor a cégek versenyeznek érd te pedig kényed kedved szerint válogathatsz vagy béremelést is kérhetsz


Én felhívom a figyelmét rá, hogy ez egy rohadt nagy tévedés és felhozom a sajtóban jelenleg is aktuális témát, hogy nem csak, hogy EZ NEM IGAZ, hanem konkrétan a TÖRVÉNY ÁLTAL ELŐÍRT szakképzett minimálbért sem fizette ki a Spar a targoncásainak. Ha igaz lett volna, amit ír, akkor tömegesen otthagyják a spart.


Nem hagyták ott, mert nem igaz, amit ír.


Ennyire hülye nem lehetsz hogy nem vagy képes ezt felfogni


Tök jó, hogy előre meg van írva a válasz.

2019. márc. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!