Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék bizonyítja, hogy...

Az ellenzék bizonyítja, hogy az oktatás rossz? Nem lesúlytó ez?

Figyelt kérdés

Ma pl Pintér Tamás Jobikos képviselő írta le a súlytó szót így, azaz ly-al. Ez lesúlytó :XD


Már nem múlik el egy hét, hogy alapvető hibákat ne vétsenek valamiben. Margit úgy nyilatkozott, "csak az nem hibázik, aki nem dolgozik". Remélem ő nem fog kormányon dolgozni soha.


2019. márc. 9. 16:09
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
22%
Téged se az, hogy az ellenzék veszíti folyamatosan a szavazókat!
2019. márc. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
75%

Na, most zavar vagy nem Schmitt Pál helyesírási hibája?


Kerülgeted a forró kását, mert elég gáz lenne belátni, hogy a volt köztársasági elnök se tudott mindig helyesen írni, tehát értelmetlenné válna a helyesírással való dobálózásotok. Arról nem is beszélve, hogy Ő terjesztett be javaslatot a magyar nyelv ápolásáról és védelméről (amiben megint vagy 40 helyesírási hiba volt :D ).

2019. márc. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
31%
Engem személy szerint jobban érdekel Gyurcsány Ferenc matek tudása, az MSZP OKTATÁSPOLITIKUSA helyesírása! :)) Remélem kielégítő a válaszom.
2019. márc. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
69%

Igen, tehát belátod, hogy a fidesznek el lehet nézni ugyanazt a dolgot, amit az ellenzéknek nem.

Ezzel csak megint a kettős mércéteket bizonyítjátok.


Német Szilárd angoltudása? Kósa Lajos komikus megnyilvánulásai (atomrakétával szétlövöm a parlamentet??)? Deutsch Tomi kiégett drogos arca?


Az teljesen oké, mi?

2019. márc. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
13%
Ezt én nem mondtam, de egy oktatáspolitikusa tudjon már írni illetve Magyarország volt miniszterelnöke tudjon számolni! :D
2019. márc. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Mindennapi eset, hogy például fórumokon különírják a ragokat, a toldalékokat (sokan, azaz nem politikai oldaltól függ a hülyeség).

Például:

tűzhely re, kopasz nak

egy mondatban gyakran van több hasonló hiba:

El mentem a bolt ba.

A problémák másik halmazát jelentik a hibásan írott szavak, amelyekről még most is szent meggyőződése sokaknak, hogy az úgy kell, például nett (helyesen net lenne, de inkább legyen internet).

Gyakori, hogy a lesz szóból „lessz” lesz.

Sok rosszul használt szó is van. Például, még mindig sokan mondják a szuverén helyett, hogy szuvenír és ez még a legkevésbé vicces.

Hasonló hibákat tömegével követtek el mindannyian. Ezekre még azt sem lehet ráfogni, hogy elírás, mert rendszeresen rosszul írjátok a szavakat.

Már egyetemisták is elkövetik ezeket a hibákat.

Az nehezen érthető, hogy mindez abban a korban történik, amikor már az internetböngészőkben is működik valamilyen helyesírás ellenőrző rendszer.

2019. márc. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
38%

"Ezt én nem mondtam, de egy oktatáspolitikusa tudjon már írni illetve Magyarország volt miniszterelnöke tudjon számolni! :D"


De Magyarország volt köztársasági elnökének, aki egész Magyarországot képviseli, elnézhető, hogy a saját tisztjét nem tudja leírni, igaz?

2019. márc. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
17%

"De Magyarország volt köztársasági elnökének, aki egész Magyarországot képviseli, elnézhető, hogy a saját tisztjét nem tudja leírni, igaz?"


Gyurcsány Ferenc meg a miniszterelnök volt nem igaz? Elnézhető neki ez a "magatartás" ?

2019. márc. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
75%

Természetesen nem, de fideszes kettős mérce alapján szemet hunynak a saját oldalukon hibázók felett.


Ha valamit nem kedvelsz, akkor következetesen senkinél nem kedveled. Minden más esetben kettős mérce.

2019. márc. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
24%

"Természetesen nem, de fideszes kettős mérce alapján szemet hunynak a saját oldalukon hibázók felett.

Ha valamit nem kedvelsz, akkor következetesen senkinél nem kedveled. Minden más esetben kettős mérce."

Ha jól tudom az ellenzék az aki folyamatosan kritizálja a kormányt, olykor hazugsággal is. Ez elnézendő mert részben ez is a feladatuk. De tűrjék már el ha visszavágnak... Mit várunk egy oktatáspolitikustól, aki még írni sem tud? Mit várunk Magyarország volt miniszterelnökétől ha így viselkedik?

2019. márc. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!