Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják a külhoni...

Miért utálják a külhoni Magyarokat?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom néha már nekem van bűntudatom hogy nem Magyarországon születtem, annyi gyűlöletet kapunk mi külhoniak! Például itt Gyakorin is előszeretettel beszélnek rólunk lenézően, mintha mi annyira megvehetőek lennénk. Csak azért mert nekünk van szavazati jogunk mi garantálja hogy a Fideszre szavazunk? Kimerem jelenteni hogy a 60%-a aki felveszi az állampolgárságot előbb vagy utóbb ki is költözik Magyarországra. Én délvidéken élek, lassan a családomból szinte mindenki elment főként Magyarországra. Csak hétvégéken látom őket, akkor sem mindig. Ők sokkal jobban megbecsülik a Magyarországi fizetést, bőven jól megélnek belőle. Csodálkozva figyelem hogy egyes "zombik" hogy elégedetlenkednek a magyaroknál. Mérgesek ránk mivel elméletileg mi megelégszünk a NEKIK kevés bérrel, így akkor is lesz termelés ha ők elmennek. Ukrajnában is élt rokonom aki amikor kiment Magyarországra hatalmas gyűlöletet kapott. Miért ilyenek az emberek? Mire jó ez az irigykedés? Csak mert látják hogy megvagyunk elégedve?

2019. márc. 10. 11:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
49%
Ezek a fröcsögő szemetek (balsiliberók) ugyanúgy utálják a határon belülieket is.
2019. márc. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én is délvidéki vagyok. Nem élek a szavazati jogom al, mert nem érzem magam jogosultak. Igen, nagyon sokan felvették az állampolgárságot, de kevés az aki azért vette fel, hogy Magyarországra költözzön.. Legyünk őszinték, Ausztriába és Németországba költözik a java.. A másik fele pedig a proszperitát adomány miatt intézik el ezeket a dokumentumokat.Házakat,méreg drága mezőgazdasági gépeket kapunk, a magyar adófizetők pénzéből. Nekem sem tetszene ez a dolog.. Mert a Magyarországi fiatal párok 20 éves hiteleket vesznek fel, hogy legyen saját házuk.. Azért annyira nem gazdagabbak nálunk. Vajdasági vagyok, itt is élek.. Dolgoztam 2 évet Magyarországon, de hazajöttem, mert ugyanannyi volt a fizum mint itthon. Ami igaz, hogy nagyon nehezen fogadták be.. Legalább 3 hónap kellett, hogy egyenrangunak tekintsenek.Később viszont nagyon sok barátom lett.
2019. ápr. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!