Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mai liberálisok miért...

A mai liberálisok miért beszélnek sokszor úgy mintha gyűlölnék a családot, gyerekeket, hazát, régi nagy hősöket, és bárkit akire büszke lehet a haza, legyen az egy nagy államférfi, sportoló, háborús hős vagy bárki?

Figyelt kérdés

Mi bajuk van ezekkel? Tényleg ennyire fáj nekik ha valaki nem csak ezt a hedonista, önző, élj manák, ne érdekeljenek mások, de azért ha a másiknak egy gyufadzállal több van már szidd mint a bokrot szemléletmódot követi?


Direkt hangsúlyoztam ki, hogy a mai liberálisok. Mert pl én is liberális vagyok csak a klasszikus liberalizmusban hiszek. És azzal teljesen összeegyeztethetlen ez a mai viselkedés.



2019. márc. 11. 07:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%
Te mégis milyen liberális vagy, hogy így fel tudsz ülni a fideszes gyűlöletkeltő, megosztó lózungoknak? Ez már megint egy báránybőrbe bújt fideszes próbálkozása. :D
2019. márc. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Na pontosan erről beszélek, ahogy néhány válaszoló itt viselekdik... emiatt különböztetem meg a klasszikus és a mai liberalizmust.

Klasszikus liberalizmus = szólásszabadság, elfogadás, igazságosság. Mai = véleménydiktatúra, tehát aki nem ért egyet, vagy esetleg kritizàl az náci, fideszes, buta és nem is állunk vele szóba,nem is válaszolunk neki érdemben, stb. Ez a tempó nem demokratikus. Ezért nem vagytok ti klasszikus liberálisok. Csak vlami fura félkommunista, acsarkodó, megkeseredett, zavarodott banda, aki liberálisnak hazudja magát...mert most kényelmesebb emögé bújni.

2019. márc. 11. 10:51
 13/20 anonim ***** válasza:
71%

#12

Talán nézhetnél tükörbe is néha, te szerencsétlen.

2019. márc. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

A kérdésemre pedig még nem jött érdemi válasz. Mert az bizony nem válasz, hogy nincs ilyen, és csak a fidesz találta ki. Èn személy szerint hallok ilyeneket buszon vonaton utcán facebookon. És ti is, csak letagadni a legkönnyebb... meg linkeket kéregetni, hogy aztán el lehessen terelni azzal a beszélgetést... nem ülöj fel ilyen gyenge próválkozásoknak.


TESSÉK A KÉRDÉSRE VÁLASZOLNI! AZONKÍVŰL INNENTŐL SEMMIRE NEM REAGÁLOK.

2019. márc. 11. 10:56
 15/20 A kérdező kommentje:
Hetesnek még annyit, hogy bár nem nagyon érdekel az aktuálpolitika, de szerintem a kormány egyetlen férfinak és nőnek és hermafroditának sem határozta meg hogy na most csináljanak gyereket. Hazugságot ne állítsunk már!
2019. márc. 11. 11:00
 16/20 anonim ***** válasza:
48%
Mert a mai liberálisok nagy részének fogalma sincs a liberalizmus eredeti szellemiségéről és értékrendjéről. A mai liberálisokat sok évtizeden át totálisan megfertőzte a neo-marxista ideológia, és most már többnyire ugyanazokat a szólamokat mantrázzák, mint a baloldal. A baloldalnak pedig egyik célja a családok meggyengítése, mert a társadalomnak a család egységében volna az ereje. A baloldal viszont nem akar erős társadalmat, mert annak esetleg öntudata lenne és nem lehetne irányítani, megfélemlíteni, gondolatait ellenőrizni, mint egy birkanyájnak. Hát ezért...
2019. márc. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
42%

"A baloldal viszont nem akar erős társadalmat, mert annak esetleg öntudata lenne és nem lehetne irányítani, megfélemlíteni, gondolatait ellenőrizni, mint egy birkanyájnak."


A baloldal? Visszavetítés? Mert Obán mit csinál?!

Irányít, megfélemlít, ellenőriz.

Nem akar okos embereket, ezért elüldözi őket külföldre meg lerontja az oktatást. Nem akar egészséges embereket, ezért hagyja rohadni a kórházakat. Megfélemlít, ellenségeket gyárt (migránsok, Soros). Irányít (CSOK, munka törvénykönyve, tákolmány).

Orbán akar buta, beteg, rettegő, de azért szaporodó embereket, mert azokat könnyű irányítani és arra bégetnek, amerre ő tereli őket...

2019. márc. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
62%
#14: Mégis merrefelé buszozol, vonatozol, utcázol, faszbukozol?! Mert amerre én ott nem hallok ilyesmit. Szerintem hülye vagy és annyi. Beképzeled magadnak a belédplántált propagandát. Gyökér-nek hívják az ilyet. Bocs, ez van.
2019. márc. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Amióta Orbánék a liberalizmus eszméit is meggyalázták (sok minden más mellett), azóta az igazi liberálisok sem tudják, hogy hányadikan van elseje...?!

De így vannak ezzel a néppártiak, a keresztények meg varacskos disznók is... Orbán mindent összezavart - a saját mintájára!

2019. márc. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

A liberálisok szemében minden, aminek köze van, a nemzethez, magyarsághoz, az elvetendő, gyűlölnivaló. Minden nemzeti hagyományt szintén gyűlölnek. Az elszakított magyarságot, románnak, szlováknak tekintik. Ellenben minden devianciát, értéktelenséget támogatnak. Többek közt:bevándorlás,könnyű drogok

használata, melegpropaganda.

2019. nov. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!