Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akarja növelni a szaporu...

Miért akarja növelni a szaporulat számot a kormány, amikor már így is túlszaporodtunk?

Figyelt kérdés
A nagyvárosok tele vannak. Mindenhol ahol rendes munkalehetőség van, ott megfizethetetlenül magasak az ingatlanárak. Hova kéne még több gyereket szülni? Falvakba? Annak meg nem értem mi értelme lenne, hogy egy közmunkás pár, szüljön még 3-4 közmunkást, és így tovább.
2019. márc. 11. 19:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
49%
Mert fogyatékosok szellemileg.
2019. márc. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%
Igazad van, te tényleg túlszaporodtál.
2019. márc. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
58%
Mert birkáknak nézi az állampolgárokat. Azok meg jó ha intenzíven szaporodnak.
2019. márc. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%
Sajnos az ilyen hülyék mint te tényleg túlszaporodtak
2019. márc. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
46%
Ha picit is gondolkodnál és utána néznél a dolgoknak rájönnél hogy a lakosság egy nagy része elöregedőben van. A munkaerő így a termelés és ezzel együtt a bérek is veszélybe kerülhetnek. Ha multiknak nem lesz elég emberük aki dolgozik fogják magukat és kimennek oda ahol több a munkaerő. Ezért a béreket se bírják majd emelni, mert annak jelentős kockázati lennének. Számos ember elveszítené a munkáját, többen kerülnének utcára. Ezért fontos a családtámogatás, az adókedvezmény mely igen is jelentős. Ha a fiataloknak megfogja érni itt családot alapítani, a bérek nőni fognak, akkor valóban nem fognak elmenni. Én úgy gondolom sokakkal ellentétben hogy ez igenis a szegényebb rétegnek is kedvez. A szegényebb családok ugyanúgy kaphatnak adókedvezményt, mint a gazdagok. Felesleges azért irigykedni hogy ők is kapnak adókedvezményt és támogatásokat mivel az ő adójuk jóval több. Ezért jó a mostani adórendszer mert többet vesz el a gazdagoktól, mint a szegényebbektől.
2019. márc. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
35%

Pikk ász

Még mindig nem válaszoltad meg, hogy hova vállaljanak 26 gyereket, ha nem tudnak lakást venni vagy albérletet fenntartani.

2019. márc. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
41%

"Pikk ász


Még mindig nem válaszoltad meg, hogy hova vállaljanak 26 gyereket, ha nem tudnak lakást venni vagy albérletet fenntartani."


Ha jól tudom angoloknál se olcsó a lakás sehol sem könnyebb! :)) Te meg válaszold meg mi lenne ha kimennének a multik? A termelés leállna?

2019. márc. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
62%
Ti üldözitek el a fiatalokat az országból, nem én. A multik még azelőtt el fognak innen húzni, hogy a hatalmas nagy gyerekszaporulatotok munkába állna, már ha egyáltalán tényleg születnének, mert nekem nem úgy tűnik. De hát magatok alatt vágjátok a fát...
2019. márc. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%

"Ti üldözitek el a fiatalokat az országból, nem én. A multik még azelőtt el fognak innen húzni, hogy a hatalmas nagy gyerekszaporulatotok munkába állna"


Ez egyáltalán nem így van, mivel Magyarországról mentek el a legkevesebben. Ez azt jelenti számos tőlünk kisebb országból is többen mennek el. Európai szintű probléma hogy kevesebb gyermek születik. Néz csak nyugodtan utána ezek tények. Jöhettek lepontozni de ez így van!!!


A multiknak meg megvannak teremtve a kedvező feltételek ezért jönnek még mindig Magyarországra.

2019. márc. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
67%

Jön a vigráncs MINDENKI vonujon FEDEZÉKBE!!!


:D

2019. márc. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!