Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyesek hogyan képesek még...

Egyesek hogyan képesek még hinni a baloldaliaknak?

Figyelt kérdés

Először is hadd írjam le az első pár kommentet, hogy nektek már ne kelljen "Fideszes birka", "Origon kívül nézz hiteles oldalakat: Index, hvg, 24.hu" stb.


Mielőtt valakiben ez a kérdés felmerülne, most közlöm vele, hogy nagyon rossz oldalon járkál.. csupán megint arról van szó, hogy:


"Más szemében a szálkát is meglátja, a sajátjában a gerendát sem. "


Vagyis, ha Orbán lop, csal, hazudik, akkor fúú takarítsuk el. Az, hogy Gyurcsány lopott és mennyit, az nem lényeg. Ergó ez amolyan kettős mérce szint.. vagy csak amnézia, vagy csak tudatlanság.. mindenesetre ugyanolyan ártalmas, mint aki Jedi rendnek nézi a Fideszt.


Illetve a baloldali szavazók miért felsőbbrendűek másoknál? Aki egy picit is másképp gondolkodik, azt egyből kiközösítik, ergó ugyanolyan rasszisták, mint a szélsőjobb.. csak 0 nemzeti értékkel.


Egyáltalán Gyurcsány hogy van még mindig a palettán? Mármint, annyi világos, hogy Orbánnak nem érdeke elszámoltatni és börtönbe csukni, mert akkor a 2/3-ad nem lenne meg, de a "nép" mi a fészkes fenét ugrál Gyurcsány "hívószavára"?


Ráadásul mint ugye mondtam, csak a baloldalnak köszönhető a 2/3-os Fidesz győzelem. Miért? Mert Gyurcsány.. a DK-MSZP.. és mivel az LMP és a PM pártok lepaktáltak velük, ezért ugyanolyan hiteltelenek mint az előbbi kettő párt.. mielőtt valaki azzal jönne, hogy aki nem volt azt ne szidjuk... Ráadásul amit a Jobbik csinált, főleg a választások után, ez a 180 fokos fordulat, a szavazok arcba köpése.. egyértelmű.. ezeknél(és igen, szándékosan "ezek") nem számítanak sem az elvek, sem a szavazók, csak a hatalom. Egy Jobbolali sosem lesz Baloldali és ugyan ez fordítva. Én sem fogok sose baloldalra szavazni, sem pedig a Fideszre.. mert egykutya.. legalábbis a most jelenlévő baloldal és a Fidesz egy az egyben a rendszer része, semmi különbség nincs köztük. A Fidesz sorozozik, a baloldal fideszezik.. uszítás megy mindkét oldalról.


Radásul a közösségek.. fbon siralmas.. néhány indexes, hvg-s, 24.hu-s poszt alatti hozzászólás nagyon félelmetes.. és ezek kapják általában a 400-500 likeoket.. komolyan siralmas.. van olyan ártalmas, mint a "Fideszes birkák".. viszont, ha tényleg választani kell a kettő között, akkor inkább a Fidesz, mint kisebbik szar.


Másrészt.. ha ez még nem elég a hiteltelenségre(Gyurcsány és az ugyanúgy uszítás), akkor ott volt a felhívás az érvénytelen népszavazásra.. aki meg fogyatákos volt, az meg fogta és vagy elkezdett rajzolgatni a szavazó lapra vagy otthon maradt és miután az ország 98%-a kimondta, hogy mi legyen, jött a sírás, hogy de nem mentek el annyian... másrészt.. Egy ilyen szintű választási bukás után nem csak Hadházynak és Vonának kellett volna lemondani, hanem még vagy 50-100 embernek. Harmadrészt, valaki linkelne nekem egy videót arról a tüntetésről, amit a napokban(vagy talán már hetekben) tartottak, ami arról szólt, hogy ne emelják a képviselők fizetését? Mert én nem hallottam ilyenről. Amikor kell, akkor tudnak áskálódni, nehogy valami is működjön, de amikor a saját fizetésük a tét, akkor lapulnak, mint kutyasz@r a fűben.


Egyelőre most ennyi jutott az eszembe, a többit esetleg majd később komment formájában közlöm, aztán azon is lehet vitatkozni.


Szóval zárásként mégegyszer, egyáltalán nem vagyok fideszes, nem origon és 888.hu-n nevelkedek, hanem a hasonlóan színvonaltalan indexen, hvg-n és 24.hu-n.. aztán levonom a negativitást és nagyjából kijön a realisztikus kép, ergo kb saját gondolataim vannak, saját elvekkel, megfűszerezve egy kis európaisággal, levonva a naívságot.



2019. márc. 12. 19:23
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
2019. márc. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
45%
A kérdező egy bér-agitátor fidióta nyalonc!
2019. márc. 13. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
73%

Ezért imádom ezt az oldalt. Okos emberek okos kérdéseinek egész garmadát lehet ömlesztve olvasni...


Visszakérdezek: egyesek hogy képesek még hinni a fidesznek?


És sajnos meg is érkeztünk a probléma gyökeréhez, ami biza a lakájmédia hazugság áradata.


Gyurcsányt említetted: tehát ő és a baloldal egy és ugyanaz. No comment....


Még mindig Gyurcsány: mit lopott el? Mesélj!


És még mindig Gyurcsány: "Vagyis, ha Orbán lop, csal, hazudik, akkor fúú takarítsuk el. Az, hogy Gyurcsány lopott és mennyit, az nem lényeg. Ergó ez amolyan kettős mérce szint.."


Nem tudom feltűnt-e, de Gyurcsány már nem kormányfő. El lett takarítva, hogy a te szép szavaiddal éljek. Akkor mi a problémád?



Azt csak mellékesen jegyzem meg, hogy ha te nem vagy fideszes, akkor én egy elrepedt felmosóvödör vagyok strandpapucsban...

2019. márc. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

22. :DDD oke? vagy mit kell ilyenkor mondani? xd


23.


Nem tudom hogy kepesek hinni a fidesznek. Raadasul meg csak olyan ismerosom sincs, aki hitbol szavazott volna a fideszre, ezt egy fideszesnek tedd fel.


'No comment..' de olvasni(vagy ertelmezni) megtanulji mar luxus.. nem irtam sehol sem, hogy Gyurcsany=baloldal.. aztmondtam, hogy o az egyetlen tehetseges politikus ott.


Ertelem szeruen nem csak Gyurcsany, hanem sok MSZP-s, volt MSZP part tag csalt, lopott, hazudott mikor ok voltak hatalmon. Csak hallgasd meg az Oszodi beszedet.. meg azert be legyel alszent(vagy naiv), hogy Gyurcsany egy fityinget nem lopott el :)


Es ja, most nincs hatalmon, de nem ugy tunik, mint aki visszavonult volna es egy olyan bukta utan szep csendben elne a kis penzecskejen.. esetleg meg dolgozna is valamit.


Erdekes, nem beszelgettem meg strandpapucsos repedt felmosovodorrel, dehat valahol el kell kezdeni, mindenesetre en egy 'ember' vagyok, helo :)

2019. márc. 13. 10:17
 25/32 anonim ***** válasza:
50%

"'No comment..' de olvasni(vagy ertelmezni) megtanulji mar luxus.. nem irtam sehol sem, hogy Gyurcsany=baloldal.. aztmondtam, hogy o az egyetlen tehetseges politikus ott."


Nem hát. Valahogy mègis Gyurcsány nevével fémjelzed a "bezzegabaloldal" című nótát. És ez nem egyedi.


Biztos akkor, hogy a szövegértéssel van a probléma?



De mèg mindig nem látom, hogy mit lopott el.

2019. márc. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

"Nem hát. Valahogy mègis Gyurcsány nevével fémjelzed a "bezzegabaloldal" című nótát. És ez nem egyedi."


Akkor olvasd el megegyszer, legalabb a valaszom.


Eu kicsit olyan 'Mindenki hulye, csak en vagyok helikopter' effektus akkor.


Javaslom, hogy olvass cikkeket 2004-2010 kozottrol, vagy legalabb is hallgasd meg az Oszodi beszedet, telefonrol nem fogok most nekiallni linkelgetni.

2019. márc. 13. 10:53
 27/32 anonim ***** válasza:
66%
ne trollkodj fideszes hülye...
2019. márc. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Emőke! Kire gondolsz? Direkt végigolvastam a kommenteket, de nem találtam Fideszes trollt, trollok voltak, de azért volt olyan, aki szépen érvelt, ami meglepett.
2019. márc. 13. 20:04
 29/32 anonim ***** válasza:

Mindket oldal szelsosegesei agymosott birkak szerintem...


A kerdezo meg teljesen normalisnak tunik, nem agymosott fideszes mint ahogy itt probaljak beallitani.


Meg annyit hozzatennek hogy Gyurcsanytol rosszul vannak az emberek tobbsege ha meghallja beszelni, tenyleg Orban azert tartja hogy gyengitse a baloldalt. Gyurcsany is tudja hogy azzal tenne a legtobbet Magyarorszagert, ha elvonulna a kozeletbol... de ez neki nem erdeke.

Orban szerintem egyebkent osszehasonlithatatlanul tobb penzt nyult le, labbal tiporja a demokraciat, agyat mos, gyuloletet kelt stb...

A legnagyobb gond meg nem a vezeto szemelyeval van, hanem a mindent athato korrupcioval.

2019. márc. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Kőszönöm a javaslatot, elég règi motoros vagyok, 2010 előtt is az voltamár, az öszödi beszédnek pwdig azokat a részeit is ismerem, melyeket neled sem sikerült sem memorizálnod, de láthatóan megértened sem. Ez pwdig túlmugat az ominózus egy mondaton, melyet oly előszeretettel lobogtattok.

Azonban továbbra sem látom, hogy mit lopott el Gyurcsány.


Ennek tükrében meg kell állapítanom, hogy te is egyike vagy az üres frázisokat pufogtató, szövegértèsből csúnyán zakózott tudatlanoknak. És akkor nagyon óvatodan fogalmaztam.


Komytalan vagy.

2019. márc. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!