Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, válaszolnátok...

Fideszesek, válaszolnátok néhány kérdésemre?

Figyelt kérdés

1. Miben jobb a Fidesz, mint például amilyen a Vona Gábor vezette Jobbik volt?


2. Elégedett vagy azzal az életszínvonallal, amelyen jelenleg élsz?


3. Véleményed szerint az ellentábor érvei egytől egyik tévesek?


Köszönöm a válaszaitokat.


2019. márc. 12. 20:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Elég hülye kérdések.a jobbik sosem kormányzott,így aztán nem lehet összehasonlítani őket.Én speciel nem élek jól,de hiszek abban hogy soros az oka minden rossznak és őt kell elűzni és akkor jobb lesz!Milyen érvekre gondolsz konkrétan?Amit a komcsik mondanak az mind hazugság,nem szabad elhinni egy szavukat sem.
2019. márc. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Nem fideszesként is válaszolhatok?

1. Jobb a marketing, összeszedettebb párt, egyszerű populáris szövegezés, közvetlen "problémák" megoldása.


2. Igen, de ez magamnak köszönhető és pártfüggetlen.


3. Nem.

2019. márc. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
17%

Átlagos, fideszes válasz:


1.: Soros

2.: Igen, mert nincs egy bevándorló sem

3.: Igen

2019. márc. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

"a jobbik sosem kormányzott,így aztán nem lehet összehasonlítani őket"


Mentalitásban azért különböztek, ez alapján a pártokat össze lehet hasonlítani.

2019. márc. 12. 21:10
 5/15 A kérdező kommentje:
Válaszolhat amúgy bárki, bár elsősorban fideszesekhez szól a kérdés.
2019. márc. 12. 21:11
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

1.)

Soha nem szimpatizáltam Vonával.

Egy köpönyegforgató porszívóügynök, aki a stílusát a MLN fejtágítókon szerezte. Elv nem érdekes, csak el lehessen adni a terméket.

2.)

Igen

3.)

90%-ban tévesek (szándékosan?...véletlenül?) és mivel a maradék 10%-ot is olyan erőszakos, agresszív bicskanyitogató stílusban adják elő, hogy már a kutya nem figyel rájuk. A szószólóik meg hiteltelen bohócok.

2019. márc. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
jav.: MLM (MLN helyett)
2019. márc. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%

1:Nem, Soros támogatott.

2: nem, de kibírom mert nem erőszakolnak meg muszlimok.

3 : ellentábor = brüsszel=soros= álcivil=migráns, szóval nem.

2019. márc. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%

1. A fidesz kormányon van és jól végzi a dolgát, a jobbik meg a saját szavazóit is cserben hagyta és összeáll azokkal, akik ellen korábban létrejött a párt. És ezt nem én mondom, hanem volt jobbikosok, a párt alapítói.

2. Elégedett vagyok, de mint más is írta, ez főképpen magamnak és a páromnak köszönhető, nem az aktuális kormányoknak. Éltem rossz időkben is jól és jobb időkben is kevésbé jól, mert éppen úgy alakultak az egyéni körülményeim. Most sokkal több lehetőségem van nekem is és a felnőttkorhoz közeledő gyerekeimnek is, mint más kormányok alatt lett volna. Hogy mennyire tud valaki élni ezekkel a lehetőségekkel, az már rajta múlik.

3. nem tévese minden ellenérvük, de ezek száma elenyésző és a többiben konkrétan hazudnak, így az a pár eset amiben igazuk van, nem jellemzi őket.

Ha téged valaki állandóan mocskol, rossznak, hazudnak, csalónak, tolvajnak nevez és egyszer igaza van abban, hogy kifordítva vetted fel a pólódat - az változtat azon, hogy amúgy hazudik rólad?

2019. márc. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
24%
Az emberek 99 szzaléka még magának is hazudik. Ezek a pártok ehhez már csak keveset tesznek hozzá.
2019. márc. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!