Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem zavarja az ellenzéki...

Nem zavarja az ellenzéki szavazókat az elvtelen összefogás?

Figyelt kérdés

Jobbiktól a DK-ig mindenki összeborult. Ez abból a szempontból rendben van, hogy Orbán ellenes az összes, DE

tök más politikai nézeteket vallanak, sőt a Jobbik kifejezetten Gyurcsány politikája ellen irányult most meg ölelgetik egymást?


Teljesen hiteltelenné válnak a szememben ezzel és nem hiszem, hogy egyedül vagyok. Bár a Jobbik támogatottsága nagyon jól mutatja, hogy az ilyen pálfordulás nem hoz szavazokat csak viszi.


Illetve a MSZP-DK szavazók is mit szólnak , hogy a báránybőrbe bújt farkas Jobbik most velük együtt van?


2019. márc. 15. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Én Jobbikosként nagyon helyeslem az összefogást!

Egyetlen ideológia nem lehet fontosabb, mint az ország érdeke!

Az ország érdeke pedig az, hogy megszabaduljunk az Orbán-hordától, és visszaálljon a jogállam, a demokrácia, és felvirágozzon az ország!

Elég volt már az Orbán-féle gyűlölködésből!

2019. márc. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Pártolnak el nem kevesen. Hiteltelen az egész!
2019. márc. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mióta vagy Jobbikos #1-es?
2019. márc. 15. 18:46
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Az amerikaiak és az oroszok is összefogtak, hogy legyőzzék a nácikat, pedig nem nagyon szívlelték egymást, ami a mai napig kitart. És milyen jól tették!
2019. márc. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is tudom, hogy miről beszélsz...

A Jobbik az LMP-vel fogott össze valamennyire, Puzséron keresztül. Most a centrum jobb szélén helyezkednek el. Az LMP meg a Centrum balközepén és jöhetne még a Momentum a centrum balszélére, de nem a valódi balszélre...

De így sem lettek még az LMP-vel sem egy pártszövetség mint a Fidesz-KDMP már mondjuk.


A széljobbereknek meg ott a mitanyánk...


Amúgy nem tudom, hogy honnan szeditek, hogy csökken a Jobbik támogatottsága.

2018 Április 8. a néppartosodástól sem csökkent, hanem pontosan annyi volt mint 2014-ben...


Azóta meg nem volt választás, szóval akár erősödhetett is.

Nem tudhatjuk.



Ha most arról van szó, hogy mertek együtt tüntetni a Gyurcsánnyal és Te ezt nehezményezed, szerinted ez már összeborulás, akkor arra csak azt tudom mondani, hogy a primitívség határtalan.

2019. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 Közvélemény kutatásokról hallottál? De majd az EP választásokon meggyőzödhetsz róla, legalább 7-8%-ot buktak ami nagyon sok.
2019. márc. 15. 19:44
 7/11 anonim ***** válasza:

És mit mondtak a (fideszes) közvéleménykutatások április 8.-a előtt?

Hogy a jobbik támogattosága több százalékkal csökkent.

Közben meg az eredmény ugyanannyi lett mint az előző választáson.


A balos kutatások meg azt mondták, hogy a fidesz gyengült, méghozzá sokat...

Hát...

2019. márc. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Pár % eltéréssel bejött az eredmény április 8.-án , nem tudom miről beszélsz.


És jelenleg a bal oldali kutatók is azt hozzák ki, hogy rengeteget bukott a Jobbik..

2019. márc. 15. 20:06
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez most olyan hogy van egy daganat a lábadban,akkor nem azon fogsz agyalni,ba sszameg levágják a lábam, hanem örülni fogsz hogy ennyivel megúszod és túléled.

Meg kell szabadulni a nagyobb rossztól a szó szerinti kártékony gonosztól minden más mellékes.

2019. márc. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%

Kérdezőnek: Elég régen ahhoz, hogy tisztában legyek a lehetőségekkel és az értékekkel!

A Jobbik "enyhülése" egy normális folyamat része.

Ami abnormális az az, hogy egy echte liberálisból lassan a legszélsőbb agyhalott lesz valaki a jobboldalon, és ti ennek tapsikoltok!

Az együttműködés az nem egyesülés és nem összefogás - viszont nagyon hasznos lehet - pláne, ha így be vagytok sz@rva ettől...:)

1-es voltam.

2019. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!