Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik szerint Puzsér Róbert...

Akik szerint Puzsér Róbert celeb és "bohóc" és ezért nem való politikusnak, nem lenne jó főpolgármester vagy államférfi, azok kifejtenék, hogy miben is nyílvánul meg a celebsége és a bohócsága?

Figyelt kérdés

2019. márc. 16. 17:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%
Bohócsága onnan ered hogy képtelen kezelni a kritikát ami kissé ironikus mivel ő az aki mindent kritizál de ha ő kap valami negatívumot dühkitörésekkel reagál amit a magas szókincsével próbál maszkírozni azzal hogy ritka szavakat használ de nagyon rosszul csinálja
2019. márc. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
89%

Nézd meg a korábbi munkásságát pl. szélsőközép, apokalipszis rt., apu azért iszik, mert te sírsz(könyv is akár) stb. hát.... inkább nem mondok semmit.

Orbánnal meg felesleges összehasonlítani, mert közük nincs egymáshoz. Hogy problémái vannak és kezelteti magát senkit nem érdekel, legalábbis engem nem. Elcelebesedett már régen és kész.

2019. márc. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Ezek pont azok a dolgok a munkássága alatt melyekre a legbüszkébb lehet...

Ide sorolnám még a zsidók szégyene drámát.

2019. márc. 17. 17:52
 14/19 anonim ***** válasza:
93%
Puzsér örökös ellenzékiségre van ítélve, ha politikai pályára lép.
2019. márc. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

Igen a zsidók szégyene is jó könyv, nincs kedvem felsorolni az összeset, hidd el úgy követtem az ürge munkásságát, mint a divatot(már rég nem).

Régen pl. az apokalipszis rt.-ben a szientologiát boncolgatta, meg még sok hasonló érdekes témákat, ehhez képest most meg egy olyan álmot kerget, hogy megritkítják a forgalmat, bezöldíti budapestet, megvalósíthatatlan téveszméje van neki. Hagyjuk már nagyon fölhúztam magam rajta, de mind1, nem foglalkozok vele többet.

2019. márc. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Miért lenne megvalósíthatatlan?

Én ezt akarom és teszek érte.

Még más is van így...

Talán leszünk többen.


De a jövő zöld, vagy semmilyen.

2019. márc. 17. 18:43
 17/19 anonim ***** válasza:

"Fortélyos beszéd alszik a bolond fülnek"....

Ezért tartják bohócnak őt.

2019. márc. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én nem a politikájával kapcsolatban írom ezt, de szerintem is celeb. Azért celeb, mert a felszínt kapargatja. Volt már zsűritag, beszélt filmről, zenéről, művészetről, társadalomról stb. de se nem művészettörténés, se nem zenetudomány szakon végzett, se nem filmtörténész. Aki igazi kritikus, az egy műfajhoz ért. Tudom, ma a megmondóemberek korát éljük, de nekem fura, hogy valakik rögtön hátast dobnak attól, hogy intelligens, meg hogy tud többszörösen összetett mondatokban fogalmazni. A szüleim bármelyik barátja, vagy ők maguk, vagy én, vagy az én barátaim tudnak így kifejezni véleményt, és épp ennyire értünk is bármihez. Ettől még senki nem lett kritikus. Olyan mint Steiner Kristóf (igen, most a Puzsér-rajongók megsértődtek), mert Steiner is írt már utazási blogot, vegán szakácskönyvet, novelláskötetet, volt műsorvezető. Ezek közül az utóbbi az, amit a szakmájának mondanék, a többiben a felszínt kapargatta. Azért ha szakácskönyv érdekel, nem az övét nézem meg, ha utazási blogot olvasok, nem ő jut eszembe, és ha irodalmat akarok, hát bocs, de rohadtul nem Steiner-novellákat fogok olvasni. Mindenhez-IS-ért kategória. Puzsér is ilyen. Nincs olyan, hogy valaki MINDEN TÉMA kritikusa. Még a youtube-os vlogerek is leteszik a voksukat egy téma mellett (például filmek).
2019. máj. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Bírom amúgy az olyanokat, mint a 17-es: aki nem kedveli azt, amit ő, az csak hülye lehet, vagy biztos nem értette meg, amiről szó van. Pedig nem annyira nagy dolog olyan értelmesnek lenni, mint Puzsér, vagy olyan jól fogalmazni. Biztos van egy réteg, aki elképed rajta, de azért annyira nem nagy cucc.


"Szerintem azért kötnek bele Puzsérba, mert lehet neki jó elgondolása, de abból "élni" pl., hogy kritizál, okoskodik, sokszor pökhendi stílusban az kicsit visszatetsző."


Ez egy jogos válasz egyébként. Ahhoz képest, hogy szerinte a modellek, lakberendezők stb. semmiből élnek, hát igen, ő se él másból.


A politikájához: maga az ötlet jó, hogy legyen tiszta a levegő, de hogy tényleg meg tudja-e valósítani, abban nem vagyok biztos.


Elég kevés dologra reagáltál viszont, kérdező.

2019. máj. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!