Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor jön már rá végre az...

Mikor jön már rá végre az ellenzék, hogy nagyon kínos ahogy viselkedik?

Figyelt kérdés
Ez az alpári suttyó acsarkodós mégis mire jó? Az embernek már szekunderszégyene van, amikor olvassa néhány ember vergődését vagy az index kamuhíreit. Hogy süllyedhettek eddig? Hol a méltóság?

2019. márc. 17. 07:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Pl kormányra kerüléshez jó, lásd a fidesznek is sikerült kormányra kerülnie. Kamuhíreket pedig az origo, 888, mtva, és a többi, tehát összefoglaló nevén a kormányzati fake news propaganda média gyárt, ami hivatalos, bírósági papírokkal is bizonyított, meg a helyreigazításokkal.
2019. márc. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Én leginkább a Fidesztől tapasztalok állandó mocskolódást és agressziót gyakorlatilag minden és mindenki ellen. Te hol voltál az utóbbi 9 évben?
2019. márc. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Semmikor sem jönnek rá. Alapból ilyenek.
2019. márc. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Hát nem tudom, nekem dajcstomitól, rezsi sziszitől."nemstrómanazanyám" lalitól, bayer "mocskosproli" zsolttól, novák "szüljükteleazországot" katalintól van szekunder szégyenem.
2019. márc. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Soha. Vagy ha mégis, akkor megnyugtatják magukat azzal, hogy "de hát a kormánypártban is vannak ilyenek". Ami tény, viszont az ellenzék ezzel a viselkedéssel nem fog tudni kormányt váltani.
2019. márc. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Úgy látom, hogy a Fidesz viszi 2022-at is, mert az ellenzéki szavazók még mindig ott tartanak, hogy "De a Fidesz" meg Orbán, Deutsch meg a többi.

Köszi! :)

Én már nem is kérek mást, csak egy kávét két cukorral :D

2019. márc. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezek a válaszok is tipikus példái annak amiről beszéltem. Nem hogy beismernék, hogy tényleg alpárian viselkednek és változatni kéne, ha nem jönnek ezek a DE A FIDESZ IS ILYEN típusú válaszok, és ha a Fidesz ilyen akkor mi van? Akkor ugyanolyan ostobán kell viselkedni?
2019. márc. 17. 10:57
 8/12 anonim ***** válasza:
15%

A trollméteren adok neked egy 10/6-ot mert legalább megpróbálod eljátszani a függetlent.


Index kamuhír? Hány helyreigazítást közölt az index és hányat az origó? Tényekről, bírósági ítéletekről van szó.


Milyen konkrét dolog zavar az ellenzék viselkedésében? Melyek az a tettek, amiért kínosnak,arcoskodónak gondolod őket?

2019. márc. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15%

Mikor jön már rá végre a fidesz, hogy nagyon kínos ahogy viselkedik?


Már az egész UNIO utálja orbánt és a pártját, éppen most készülnek kizárni őket a néppártból.


Miből gondolod hogy mindenki hülye csak orbán az okos?

2019. márc. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Érdekes szemlélet, aki másoktól várja a megváltozást, a cselekvést, a gondolkodást és mindent. Az nyilvánvalóan fel sem vetődik benne, az ilyenekért nem tesz az ember egy gazszálat sem keresztbe.
2019. márc. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!