Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért panaszkodnak annyit a...

Miért panaszkodnak annyit a magyarok és mennek ki külföldre?

Figyelt kérdés
Nem értem miért ilyen nyámnyilák a mostani fiatalok. Én hati 6 napot dolgozok 120 nettóért mégis megélek és mégse panaszkodok soha és nem is akarok kimenni.
2019. márc. 19. 15:56
1 2
 11/16 hollófernyiges ***** válasza:
45%
Költözz Ukrajnába, ott 60 nettóért dolgozhatsz ennyit.
2019. márc. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
48%
Pedig képzeljétek csak el, hogy mennyivel jobb dolgunk van itt Magyarországon, mint mondjuk az afganisztáni meg szubszaharai szerencsétleneknek, azt mégis ez a sok nyámnyila itt sír meg rí, és oson kifelé nyugatra. Rosszabbak ezek a migránsoknál. (Olyanok mint a fürdős ku... - tudjátok.) Persze nem fejlődnek odakinn semmit, csak ugyanazért a rabszolga munkáért, meg még rosszabbért mint itthon (általában török meg arab főnökök alá beosztva), nyugaton több pénzt hajítanak eléjük, ezek meg boldogan csóválják érte a farkukat. Ahelyett hogy Magyarországot építenék! Én mondom szánalmas társaság. És még ők osztják az észt...
2019. márc. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Én hati 6 napot dolgozok 120 nettóért" Az úgy jó más meg heti 4 max 5 napot szeretne és nem 400 euroért. Hanem pl 1500-2000 ért talán ?


"Milyen többre? Kaja van az asztalon, tető van a fej felett, mi kell még?"


Hogy mi ?

Normális élhető ország ahol nem 0-24 a migráns terror megy. / Az agymosás.

Toleránsabb a társadalom.

Nem 15 éves használt kocsikkal járnak. Hanem 3-4 évente simán le lehet cserélni.

Meg is élsz a fizetésedből 400 euró semmire nem elég.

Számlák + kaja + bérlet el is ment.


Megengedhetsz magadnak normálisan kb mindent nem mint itt hogy használtan meg hitelre kell venni dolgokat mert olyan k....a jók a fizetések hogy ha csak a hűtő tönkre megy 90 E-ért nem tudsz venni egy másikat simán csak részletre.


Miért panaszkodnak ?


Mer az ország jelen állapotában egy nagy rakat trágyadomb azért. Az hogy te erről nem veszel tudomást, szíved jóga. De bőven vannak élhetőbb helyek is a világon mint MO sőt.


Heti 6 nap munka az meg nem normális. Csak hogy tudd. No pláne 120-ér. Te egy rabszolga vagy még ha nem is tudsz róla. Ilyen szinten normális ember nem akar élni, ugyanis ez nem élet. Azért élsz hogy dolgozz = rabszolgaság.


Ezért mennek ki. Szép jó reggelt.

2019. márc. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én heti 10 napot dolgozok, napi 26 órát, és imádom! Szívből támogatom Orbán Viktor miniszterelnökurunkat, aki a KÉTHARRMADDAL a világ élvonalába viszi az országot, a sorosista migráncsok ellenszelében!!!!!888 A párttal a néppel egy az utam!!!!!!888
2019. márc. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mert ha megragadunk egy szinten, mert "nekünk ez így jaú", akkor nem fejlődik semmi és senki sem, ami egy idő után a véghez vezet..
2019. márc. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A kérdező és Little Duck Bathing trollkodik.
2019. márc. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!