Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormányszimpatizánsok...

Fizikakedvelő kérdése:

A kormányszimpatizánsok szerint nem túl gyakori a Soros-ra és migrációra való hivatkozás?

Figyelt kérdés

Ellenben egy szélsőséges ellenzékivel,én nem kívánom földbe döngölni a kormányt és ideológiailag lekaraktergyilkolni szimpatizánsaikat. Mégis bizonyos téren erőteljes kritikát képviselek a fideszes establishment egyes részeivel szemben. Az egyik legkirívóbb példa a propagandaeszközök és az érvelésrendszer. Miért kell mindig Soroshoz és a migrációhoz mint kiindulóponthoz visszatérni? Mondhatnám,hogy:"Nem minden erről szól". Így viszont,a Fidesz állandóan kihúzhatja magát Európa és nemzetünk védelmezőjeként. Fideszesként nem véled úgy,hogy nem éppen korrekt mindig sorosbérencezni illetőleg erőszakos bevándorláspártiakat vizionálni?

Válaszokat előre is köszönöm!



2019. márc. 19. 16:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
23%

Mint már említettem, a kormányzati média kommunikációja csapnivaló. Én, nem így csinálnám. De ez az ő bulijuk. Egyébként Sorosoznak az olaszok, macedónok, szerbek és mások is. A szlovákok pl. Fico buktatásakor Sorosoztak. De ezeket sok média megszűri. Ebből következik, hogy bizonyos helyeken úgy jön le, mintha a kormánynak lenne Soros fóbiája. Sokaknak nem meglepő, hogy milyen gyakran találkozik (rendszeresen) az eu vezetőivel, miközben neki semmilyen eu-s tisztsége nincs. Aztán mindig történik valami vagy migráció ügyben, vagy ellenünk.

Ott van Sargentini asszony... Állítólag most nem indul parlamenti képviselőnek. Tehát május után valamiből meg kell élnie. Ha Soroshoz köthető szervezetnél köt ki, én megalapozottnak tartom a kormányzati álláspontot.

A hetes cikkely mielőbbi elindítását Niedermüller képviselő követelte az eu parlamenti szavazása után, Ujhelyi és Szanyi zajos támogatásával, míg a többi ellenzéki csak csendben megszavazta.

2019. márc. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Mégis, mire hivatkozzanak?! Arra, hogy megvédték az egészségügyet, a nyugdíjat, az oktatás színvonalát, vagy a jogállamiságot, netán az átláthatóságot, vagy a munkások jogainak bővítését, a korrupció felszámolását emlegessék?!

:D

2019. ápr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Jó lenne.
2019. ápr. 4. 21:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!