Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek van jövőképetek az...

Nektek van jövőképetek az országban?

Figyelt kérdés
Illetve el tudjátok képzelni, hogy a gyerekeiteknek lesz?

2019. márc. 21. 05:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
77%

Egy olyan országban alapból nem lehet jövőkép, ahol a nyugdíjas a legnagyobb szavazóbázis, és az ő érdekeiket képviseli egy párt, ha nyerni akar. A pályakezdők meg kb le vannak szarva, mert kevés szavazatot jelentenek.


Nem egy olyan országban akarom nevelni a gyerekemet, ahol léptem nyomom plakátokba botlik, és 3 szavas propaganda üzeneteket olvas. 3 szavast, hogy a félfogyatékos fideszes pleb felfogja eslőre is.


Vagy ahol 50%-os szavazati arány már 2/3-ot ér.


Nem egy olyan putriban akartam élni, aminél egyedül Bulgária alacsonyabb színvonalú.


Nem európa összeszerelő üzemében akartam tengődni.

Nem akartam 20 évig spórolni, hogy tudjak majd hitelre venni valami panel ólat.


Nem abban az országnak csúfolt sertéstelepben akartam élni, amin fél európa röhög.

Nem egy oroszoknak eladósított szarban akartam élni.


Nem fogok azért TB-t fizetni, hogy kb akármiért hónapokat várjak utána. Vagy maszek orvoshoz forduljak.

Nem fogom a fizetésem felét oda adni azért, hogy épüljön belőle nb2-es csapatoknak stadion, meg kisvasút. Meg a határon túliakat vásárolják fel belőle.


Nem fogom eltartani a nyugdíjasokat, mivel nekem nem lesz nyugdíjam.


Így hirtelen ezek miatt költöztünk ki 2 éve Németországban.

De ha akarjátok gondolkozhatok még egy kicsit. Most hirtelen csak ezek jutottak eszembe.

2019. márc. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%

"Vagy ahol 50%-os szavazati arány már 2/3-ot ér."


Egyáltalán miért kap egy fasiszta párt 50%-ot és miért egy másik ugyanilyen a legnagyobb ellenzéki párt, a harmadik pedig egy MSZMP-utódpárt? Mi a franz van a magyarok agyával?

2019. márc. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
71%
Az egyetemi tanárok csak egy példa volt, rengeteg olyan ember él az országban, aki tanult és nem lusta, mégsem tud megélni. Mivel magyarázzuk a pedagógusok és az egészségügyi dolgozók bérét? Miért keres 150-et tűzoltó, amikor az életet kockáztatja folyamatosan?
2019. márc. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
25%

Kit érdekel mennyit keres egy tűzoltó

A lényeg, hogy a Nemzethy országunk ura megállította személyesen saját maga a migráncsokat. Így nem jönnek majd nőket erőszakolni, meg robbantani.

Kit érdekel, hogy romban van az eü, és az oktatás. Szent magyar föld védve van a betolakodó, gaz népek hordájától

2019. márc. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
64%

Nem,nincs.


Gyereket nem akartam soha,saját lakást igen...

2019. márc. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

Van.

Elmegyek egyetemre,utána pedig elmegyek a tanárira,és tanítani fogok.

2019. márc. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
64%

19#az egészségügyi béreken épp javítottak? Azért vannak folyamatos felmondàsok és azért nem lép erre a pályára a fiatal generáció, ugye?

Èhbèrèrt dolgoznak, a létminimumot sem keresik meg. Eközben Kövér csak idén 1 milliós fizetesemelést csinált magának.. 🙄

A berlablak nyilvanosak, meg lehet nézni, még ha a bruttó nettó lenne is kevés lenne.. Az óvónők kb 120 nettót visznek haza, általános iskolai palyakezdo tanárok, gyógypedagógusok szintén. Folyamatosan hagyják el a pályát, mert hivatàstudatbòl nem lesznek kifizetve a számlák..

2019. márc. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam el az eddigieket.



Nincs.

A demokrácia nem erős, nem szilárdult meg.

Begyepesedett, poroszos mentalitás. Ötleted ne legyen, újítás ne legyen.

Az oktatás, egészségügy, közbiztonság hanyatlik még a vízfej Budapesten is.

Utálok ilyen nagy városban lakni, de muszáj, mert vízfejű az ország és a vidék, főleg kelet felé lassan balkán.


Eddig nem volt kormány, aki igazán javulást hozott volna.


Engem aggaszt a demokrácia gyengülése, a diktatúra felé haladás is.



Elszomorít, hogy a hatalmas gazdasági növekedés és sok EU-s pénz beáramlása alatt ellopták a tőkét, nem fejlesztették az országot, pedig most lehetett volna.


Nemsokára jön a válság, abba pedig lehet, hogy belerokkan az ország.

2019. márc. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos ott tartok, hogy hiába van több millió forintnyi megtakarításom, még családi segítséggel is vagy 20 millió forintnyi hitelt kellene felvennem ahhoz, hogy saját lakásom lehessen a fővárosban, olyan szinten elszálltak az árak.
2019. márc. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
SEMMI! Voltam annyira hülye, hogy azt tanultam egyetemen, ami érdekel, viszont sehol nincs rá kereslet és egyúttal meg is bélyegeztek, lenéznek miatta, hogy képes voltam ezért 5 évig egyetemre járni. A legegyszerűbb munkákra sem hajlandóak felvenni emiatt, esélyt sem adnak sehol, bárhova jelentkezek. Nem tudok egyszerűen mihez kezdeni
2019. márc. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!